Волонтерство на користь Батьківщині

Волонтерство на користь Батьківщині

veteranigruden2-890x395

 

Волонтерство, як відомо, не знає обмежень, в тому числі й вікових. Допомагати нашим захисникам нещодавно взялися літні люди.
При Бурштинській міській Організації ветеранів України створено клуб вечірнього дозвілля, на базі якого працює гурток рукоділля, котрий в’яже шкарпетки для воїнів АТО.

Члени гуртка збираються щодня, натхненно і злагоджено працюють по п’ять годин. Хтось в’яже, хтось мотає нитки в клубок чи розбирає старий одяг на пряжу – роботи всім вистачає. Пороти, кажуть, то ще та морока…
Спочатку жінки хотіли навчитися плетінню з газетних смужок та іншим декоративно-прикладним заняттям. Та дружно вирішили: не на часі. Ольга Дубельтман запропонувала товаришкам робити дійсно корисну справу. В’язання розпочали із власних ниток, а згодом звернулися за підтримкою до активістів ГО «Майдан». Андрій Вербовський передав ветеранам старі речі для переробки. Крім того, Михайло Дубельтман та Галина Скуратова започаткували акцію «Допоможи воїнам АТО», завдяки їхній ініціативі вдалося налагодити співпрацю з магазинами вживаного одягу, тож тепер ниток рукодільницям не бракуватиме.

Наглядає за в’язанням майстриня Стефа Свачій, жінка розповідає, що в колективі працюється легше і веселіше, лиш треба хороший настрій і трохи часу.
В числі активних в’язальниць – Катерина Сидорук, Ганна Котів, Галина Зеленіна, Стефа Чорна, Дарія Дзева, Ярослава Хомяк, Ольга Скасків, Катерина Кравчишин та інші. Робота знайшлася і для голови ветеранської організації – Любомир Кобель допомагає змотувати пряжу.
Дружніми зусиллями вдалося виготовити десять пар добротних, шерстяних шкарпеток різних розмірів та кольорів. Вже скоро їх передадуть в зону бойових дій.
Та бурштинські ветерани не збираються зупинятися на досягнутому, кажуть, що виготовлятимуть шкарпетки, доки в них буде потреба.

Бурштин NEWS
Опубліковано 12.12.2016 року

Попередній Звіт депутата обласної ради

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено