Володимир Кушнір: За допомогою заходів із енергозбереження та енергоефективності можна зекономити від 20 до 25 відсотків споживання електроенергії

Володимир Кушнір: За допомогою заходів із енергозбереження та енергоефективності можна зекономити від 20 до 25 відсотків споживання електроенергії

IMG_1653 (2)Основні напрямки і способи енергозбереження і енергоефективності обговорили в облдержадміністрації під час семінар-наради з питань енергозбереження за участі заступника голови облдержадміністрації Володимира Кушніра.

За його словами,  застосування методів енергозбереження у Україні  набувають все більшої необхідності.

«Сьогодні, коли різко зростають ціни на природні енергоносії, питання енергозбереження стають все більш актуальними, – наголосив посадовець. – Дефіцит ресурсів та швидкі темпи зростання їх використання ставить під загрозу національну енергетичну безпеку країни. Альтернативою цьому повинно стати активне впровадження енергоефективних заходів та налагодження механізму енергозбереження не лише в промисловості, а й у повсякденному житті.  Позаяк тільки за допомогою заходів із енергозбереження та енергоефективності можна зекономити від 20 до 25 відсотків споживання електроенергії».

Варто зазначити, що проекти ощадливого те ефективного використання енергетики пропонують івано-франківські науковці.

Зокрема, власним досвідом та напрацюваннями у сфері енергозбереження та енергоефективності під час семінару поділилися фахівці Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, зокрема, Андрій Яворський та Максим Карпаш. За їхніми словами, важливими чинниками у проведенні енергозбереження є проведення фахового аудиту приміщення, дотримання усіх норм при виконанні робіт із енергозбереження та чіткий контроль за якістю проведених заходів, що дозволяють зекономити енергоресурси.

Участь у семінарі взяла Ірина Бандура, завідувач сектору житлово-комунального господарства та обліку комунального майна.

Джерело

Опубліковано: 23.07.2015

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено