Відділ соцзахисту населення Бурштинської міської ради інформує:

Відділ соцзахисту населення Бурштинської міської ради інформує:

Відділ соцзахисту населення Бурштинської міської ради інформує:

1) Затверджено постанову № 1035, яка розділяє повноваження органів влади у сфері призначення державних виплат;

2) Постанова КМУ № 859 про Деякі питання призначення і виплати коипенсації

28 жовтня Кабінет Міністрів України затвердив постанову № 1035, яка  розділяє повноваження органів влади у сфері призначення державних виплат.

Документ визначає, що:

– З 1 січня 2021 р. органи соцзахисту райдерж-адміністрацій приймають від громадян документи для призначення державних допомог, пільг, субсидій тільки через пошту або в електронній формі.

– Заяви з необхідними документами можуть приймати уповноважені посадові особи виконавчих органів рад та через ЦНАПи, які передають їх відповідному органу соцзахисту.

– З 1 березня 2021 р. заяви з необхідними документами приймаються посадовими особами виконавчих органів рад або через ЦНАП виключно з формуванням електронної справи.

Справу у паперовому вигляді відповідному структурному підрозділу з питань соціального захисту населення передають не рідше ніж раз на два тижні.

Надаємо роз’яснення на  деякі нововведення:

  1. Робота органів соцзахисту міських рад міст обласного значення та районних в м. Києві держадміністрацій не змінюється– на території міста Києва та територіальних громад, до складу яких входять території міст обласного значення, органи соцзахисту продовжують і приймати документи, і призначати виплати до реформування системи соціального захисту населення.
  2. З 1 січня 2021 р. усі сільські, селищні, міські ради новостворених територіальних громад повинні організувати прийом документів від громадян для призначення державних виплат– райдерж-адміністрації перестануть приймати від громадян пакети документів; прийом можна організувати через виконавчий орган ради (в тому числі віддалене робоче місце), старосту або ЦНАП.
  3. З 1 березня2021 р.усі виконавчі органи рад базового рівня (окрім міст обласного значення та м. Києва) повинні підключитися до цифрової платформи «Соціальна громада» – через цю платформу органи, що приймають документи, будуть передавати особові справи онлайн в райдержадміністрації. Підключення до «Соціальної громади» для органів місцевого самоврядування буде безкоштовним.
  4. Не підлягають поверненнюкошти державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та допомоги на дітей одиноким матерям, виплачені отримувачам під час карантину до 1 липня 2020 р., якщо не було підтверджено право на отримання допомоги або її розмір внаслідок перерахунку зменшився. Якщо отримувач державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, допомоги на дітей одиноким матерям повернув суми надміру виплачених коштів, орган соціального захисту населення повертає такі кошти отримувачу допомоги.
Попередній Онлайн-трансляція другої позачергової сесії міської ради восьмого скликання.

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено