Відбувся турнір з настільного тенісу, присвячений пам’яті нашого захисника Вадима Савчака

Відбувся турнір з настільного тенісу, присвячений пам’яті нашого захисника Вадима Савчака

Сьогодні, 16 листопада, за ініціативи  відділу у справах молоді та спорту Бурштинської міської ради відбувся турнір з настільного тенісу, присвячений пам’яті нашого захисника Вадима Савчака.
Відкриваючи турнір, міський голова Василь Андрієшин зазначив, що проведення таких заходів згуртовує сучасну молодь, формує почуття патріотизму і любові до своєї Батьківщини, адже саме від сьогоднішніх учнів залежить майбутнє завтрашньої України.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять мужнього захисника Вадима Савчака та всіх загиблих воїнів.
У турнірі взяли участь учні Бурштинських ліцеїв №2 та №3, Задністрянського ліцею, Бурштинської та Бовшівської гімназій. Начальник відділу освіти і науки Бурштинської міської ради Іванна Томин побажала усім учасникам проявити себе, щоб турнір став тією подією, яка запам’ятається прекрасними враженнями.
Головним суддею змагань було призначено фахівця КП КНП “Спортивний клуб “Бурштин” Лесю Горбату.
Юні спортсмени показали високу майстерність та волю до перемоги. Переможцям та призерам турніру перший заступник міського голови Мар’ян Слюзар та директор КП КНП «Спортивний клуб Бурштин» Олег Кобель вручили медалі та грамоти.
Дякуємо ТМ “Рогатинська” за воду учасникам замагань.
Народився Вадим Савчак 2 лютого 1984 року в м. Бурштин.
Займався східними єдиноборствами, був членом бурштинського спортивного клубу «СЕЙДО». У грудні 2014-го зголосився добровольцем.
З 8 січня 2015-го — в окремому розвідувально-диверсійному батальйоні ім. Джохара Дудаєва Міністерства Оборони України, потім у підрозділі МГО «Козацтво Запорозьке», згодом — батальйон «Патріот».
19 травня 2015 року близько полудня поруч із селом Катеринівка військовики помітили рух у лісопосадці в напрямі Стахановця біля самої лінії розмежування та вирушили на розвідку. Біля села знайшли покинуті позиції терористів. Повертаючись на мікроавтобусі з розвідки, загін потрапив у засідку. Олег Булатов зі своєю групою виїхав на допомогу бійцям, які потрапили в засідку. Терористи обстріляли з мінометів та гармат зі сторони Первомайська й Стаханова, тоді також полягли Денис Перепелиця, Олег Булатов та Микола Щуренко, 2 вояків зазнали поранень. Одна з куль Вадиму влучила просто, ще півдюжини в живіт, бронежилет не врятував.
Залишилася дружина Юлія та двоє маленьких дітей.
23 травня 2015-го похований в місті Бурштин.

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено