ВОЄННИЙ СТАН

Відбувся I Міський фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе, і в тебе повірять інші»

Відбувся I Міський фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе, і в тебе повірять інші»

Сьогодні на базі Бурштинського міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Довір’я» відбувся I Міський фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе, і в тебе повірять інші».
Як зазначила директор центру Марія Оршуляк, метою даного фестивалю, насамперед, є розвиток творчого потенціалу дітей та молоді з функціональними обмеженнями, допомоги їм у соціалізації, а також привернення уваги до проблем дітей та молоді з функціональними обмеженнями.
В рамках фестивалю відбулася концертну програма та виставка творчих робіт вихованців центру. Учасниками фестивалю стали діти та молодь з функціональними обмеженнями Бурштинської, Дубовецькоі, Галицької та Більшівцівської ТГ.
Гостем фестивалю став переможець талант-шоу “Голос країни -2021” Сергій Лазановський.

 

Попередній Тютюн забруднює навколишнє середовище

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено