Відбувся I Міський фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе, і в тебе повірять інші»

Відбувся I Міський фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе, і в тебе повірять інші»

Сьогодні на базі Бурштинського міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Довір’я» відбувся I Міський фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе, і в тебе повірять інші».
Як зазначила директор центру Марія Оршуляк, метою даного фестивалю, насамперед, є розвиток творчого потенціалу дітей та молоді з функціональними обмеженнями, допомоги їм у соціалізації, а також привернення уваги до проблем дітей та молоді з функціональними обмеженнями.
В рамках фестивалю відбулася концертну програма та виставка творчих робіт вихованців центру. Учасниками фестивалю стали діти та молодь з функціональними обмеженнями Бурштинської, Дубовецькоі, Галицької та Більшівцівської ТГ.
Гостем фестивалю став переможець талант-шоу “Голос країни -2021” Сергій Лазановський.

 

Попередній Наголошуємо, що на території Бурштинської територіальної громади функціонує 1 пункт щеплення проти коронавірусної хвороби COVID-19. 

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено