Відбувся 14 онлайн-діалог міського голови з мешканцями м. Бурштин та с. Вигівка.

Відбувся 14 онлайн-діалог міського голови з мешканцями м. Бурштин та с. Вигівка.

2 травня в приміщенні Центру громадської активності через соціальну мережу Facebook відбувся черговий онлайн-діалог міського голови Роксолани Джури з мешканцями м. Бурштин та с. Вигівка. Протягом 2 годин до діалогу долучилося близько 170 учасників, які мали змогу задати міському голові свої запитання, отримати на них вичерпні відповіді та звернути увагу керівництва на проблеми, які належать до компетенції міської ради. Загалом більшість питань стосувалися житлово-комунальної та освітньої сфери.

“Готуючись до сьогоднішньої онлайн-розмови, я переглянула дописи мешканців у популярних групах мережі Facebook. Хотіла б зазначити, що ми сприймаємо критику, але вона повинна бути конструктивною. Не варто писати пости, якщо не володієте достовірною інформацією. Краще зателефонуйте чи прийдіть до мене в кабінет і ми обговоримо усі питання”, – наголосила Р. Джура.

Також, в ході діалогу, Роксолана Олександрівна розповіла, що вдалося зробити протягом квітня, що ще заплановано та анонсувала основні заходи, а саме: свято “Великодні фестини” 5 травня, День примирення 8 травня, День Героїв 23 травня.

Міський голова запросила мешканців міста та села Вигівка долучитися до ініційованого ДТЕК Бурштинська ТЕС громадського обговорення тарифу на виробництво теплової енергії, яке відбудеться 3 травня о 13:00 год, в Будинку культури ім. Т. Шевченка, а також звернула увагу, що 6,7 та 13 травня відбудуться громадські слухання по 3 важливих проектах рішення міської ради (детальна інформація на офіційному сайті, в розділі ‘Анонси’).

Відео даного діалогу можна переглянути тут.

Нагадуємо, що відкриті онлайн-діалоги міського голови з мешканцями відбуваються кожного першого четверга місяця на офіційній сторінці АМЕР Прикарпаття в мережі Facebook. Запрошуємо активно долучатися та отримувати актуальну інформацію з перших уст.

Попередній Про субсидії у запитаннях та відповідях

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено