Відбулося засідання шостої позачергової сесії міської ради

Відбулося засідання шостої позачергової сесії міської ради

Сьогодні відбулося засідання шостої позачергової сесії міської ради восьмого скликання. На розгляді було 6 питань. Розпочали засідання із перенаправлення частини вільного залишку загального фонду, який склався станом на 01.01.2021 року на першочергові види робіт та закупівлі у різних сферах. Зокрема, враховано побажання мешканців територіальної громади, які залишали відповідні дописи на Facebook-сторінці міської ради, а саме – поточний ремонт доріжки по вул.Шухевича, 3 – 45000 грн, поточний ремонт покрівлі гаражу по вул.Шухевича,7- 4200 грн, підсипка дороги на новому кладовищі 100000 грн, підсипка доріг по вул.Волі, Сонячній, Яремчука -100000 грн.

Також депутати прийняли звернення  до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо необхідності зниження ціни на газ для населення, яке було ініційовано фракцією політичної партії “Батьківщина”. Також депутат міської ради від фракції політичної партії “Слуга народу” Володимир Рик запропонував додати до звернення також необхідність зниження ціни на розподіл газу, а також на електроенергію.

Ще одним важливим рішенням, яке було сьогодні прийнято – припинити достроково повноваження депутата Бурштинської міської ради восьмого скликання Драгуна Івана Олексійовича, обраного від Івано-Франківської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», на підставі особистої заяви про складення депутатських повноважень, в зв’язку із затвердженням (призначенням) його на посаду заступника Бурштинського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Попередній Затверджено нові протиепідемічні заходи у закладах громадського харчування

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено