ВОЄННИЙ СТАН

Відбулося засідання позачергової восьмої сесії міської ради.

Відбулося засідання позачергової восьмої сесії міської ради.

2 лютого відбулося позачергове засідання восьмої сесії міської ради. Найбільш резонансним було питання звільнення з посади директорки Бурштинської ЗОШ №3 Королишин Тетяни Михайлівни. За результатами широкого обговорення більшість депутатського складу проголосували за те, щоб уповноважити міського голову прийняти рішення щодо звільнення з посади директора школи №3 Корошилин Тетяну Михайлівну у зв’язку із закінченням строку дії контракту або продовжити терміну дії контракту на визначений законом термін.
Принагідно зазначимо, що інформація, яку поширють різні новинні ресурси в соціальних мережах з приводу того, що є вже визначена інша людина на дану посаду є неправдивою. Буде оголошено і проведено відкритий конкурс на посади директорів школи №3 та школи №1, про що йшлося у наступному проєкті рішення, який розглянули депутати і уповноважили відділ освіти і науки міської ради затвердити текст оголошення про проведення конкурсу, оприлюднити його на офіційному сайті та затвердити персональний склад конкурсної комісії, а також здійснити всі організаційні заходи, пов’язані з конкурсним відбором.
Міський голова Василь Андрієшин зазначив, що враховуючи усі обставини, які склалися, найкращим рішенням буде, якщо Тетяна Михайлівна візьме участь в конкурсі на посаду директора школи, який уже незабаром буде оголошено.
Також в ході сесії депутати прийняли рішення про те, щоб з 10 лютого 2021 року оголосити конкурс із визначення опорного закладу освіти Бурштинської територіальної громади, а також затвердили склад конкурсної комісії.
Проголосували депутати і за те, щоб до складу виконкому увійшли заступники міського голови Володимир Чуйко та Іван Драгун, яких було призначено вже після затвердження персонального складу виконавчого комітету.
Попередній Онлайн-трансляція 8 позачергової сесії міської ради.

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено