ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ОРГКОМІТЕТУ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ТА ДНЯ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА, УПА

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ОРГКОМІТЕТУ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ТА ДНЯ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА, УПА

zTHonSnzlP0

05 жовтня 2016 року, в залі засідань Бурштинської міської ради відбулося засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення в місті Дня захисника України та Дня Українського козацтва.
Засідання проходило за участю міського голови Роксолани Джури, заступника міського голови Надії Кицели, членів організаційного комітету та запрошених.
Звертаючись до присутніх, Н.Кицела відмітила, що 14 жовтня має стати святом захисників різних поколінь, які захищали та захищають Україну. Тому всі пропозиції, які надаватимуться, будуть враховуватися. Особлива увага акцентуватиметься на учасниках АТО, які сьогодні віддають своє життя за незалежність та територіальну цілісність нашої держави.
Під час засідання обговорено план виконання організаційних заходів до Дня захисника України та Дня Українського козацтва, яким передбачено проведення Богослужінь в церквах міста, загальноміської поминальної панахиди та віче біля символічної могили «Борцям за волю України» за участю священників християнських конфесій, воїнів Української повстанської армії, учасників АТО, волонтерів, представників міської влади, громадських організацій та мешканців міста.
У місті проводитимуться вшанувальні заходи, які включатимуть урочисті лінійки у загальноосвітніх навчальних закладах, зустрічі із ветеранами, уроки історії, тематичні виховні години, літературні вечори, концерт та нагородження учасників. Бібліотеками міста розгортатимуться тематичні виставки, як книжкові, так і фотоматеріалів.
Планується проведення святкової зустрічі з ветеранами у Бурштинській ЗОШ І–ІІІ ст.№2, де відбудеться концерт та нагородження.

qxid5CGhB0w kc1wuhJgXt8

Організаційний відділ
Опубліковано 05.10.2016 року

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено