ВОЄННИЙ СТАН

Відбулося засідання організаційного комітету з підготовки Дня Гідності та Свободи

Відбулося засідання організаційного комітету з підготовки Дня Гідності та Свободи

13 листопада 2015 року під головуванням міського голови Роксолани Джури відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в місті Дня Гідності та Свободи. Під час обговорення було прийнято рішення відзначити цю дату протягом трьох днів, залучивши усіх, хто брав участь у Революції Гідності на Майдані, бере безпосередню участь в антитерористичній операції та працює як волонтер.

Зокрема, 20 листопада о 13:00 год. на базі Бурштинського енергетичного коледжу планується провести  конференцію-круглий стіл за участю студентів, учнів, активних учасників Майдану, бійців АТО, громадськості, влади міста та преси.

21 листопада о 17:00 год. на площі Героїв УПА відбудеться панахида за Небесною Сотнею та загиблими учасниками АТО. Також 21 листопада о 18:00 год. в ПК «Прометей», а 22 листопада о 16:00 год. – в будинку ім.. Т. Шевченка планується провести мистецький захід, під час якого віддати належну шану усім учасникам доленосних для України подій Революції Гідності, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави, вшанувати їх патріотизм і мужність.

Детальний план проведення заходів з відзначення Дня Гідності та Свободи буде опубліковано наступного тижня.

Організаційний відділ

Опубліковано: 13.11.2015 року

Попередній Чого чекати від децентралізації?

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено