ВОЄННИЙ СТАН

Відбулося засідання міської комісії ТЕБ та НС.

Відбулося засідання міської комісії ТЕБ та НС.

12 серпня під головуванням першого заступника міського голови Володимира Гулика відбулося засідання міської комісії ТЕБ та НС, в ході якої розглянули питання про епідемічну ситуацію на території Бурштинської міської ради, пов’язану із гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, було прийнято наступні рішення:
1. З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом продовжити карантин на території міської ради до 31 серпня 2020 року.
2. Заборонити роботу після 23-ї та до 7-ї години розважальних закладів (нічних клубів, дискотек), а також суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів, тощо), закладів культури, крім діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставлення замовлень та замовлень на винос.
3. Заборонити роботу дитячих розважальних центрів (кімнат), що розташовані в приміщеннях, у тому числі у складі інших закладів.
4. Посилити моніторинг за дотриманням протиепідемічних заходів, визначених постановами Головного державного санітарного лікаря України, вживати дієвих заходів до громадян та суб’єктів господарювання, які не дотримуються вимог санітарного законодавства та постанов Головного державного санітарного лікаря України.
Також члени комісії розглянули питання про технічну інвентаризацію захисних споруд цивільного захисту та стан їх готовності до використання за призначенням. Відповідно до інформації Галицького РВ У ДСНС України в Івано-Франківській області на території Бурштинської міської ради розташоване одне протирадіаційне укриття розташоване в будівлі Державного пожежно-рятувального поста м. Бурштин на вул. Шухевича, 1. Місткість укриття складає 32 особи. Стан укриття: обмежено готове до використання.
На випадок евакуації населення під час виникнення надзвичайних ситуацій може бути використано 58 од. найпростіших укриттів (підвальних та заглиблених приміщень) в комунальних закладах міста та житлових будинках.
Обговорили в ході комісії і питання про стан підготовки міської ради до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років та про заходи щодо боротьби з борщівником Сосновського на території міської ради (В.Лукаш).

Протокол засідання за посиланням: https://bit.ly/3fSOXnj

Попередній Сектор містоубдування та архітектури провів громадські слухання на тему “Внесення зміни до генерального плану міста Бурштин суміщеного з Детальним планом території під будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими громадськими приміщеннями по вул.С.Бандери,36 в м. Бурштин Івано-Франківської області.”

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено