Відбулося засідання міської комісії ТЕ

Відбулося засідання міської комісії ТЕ

Сьогодні, 23 червня під керівництвом міського голови Роксолани Джури відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС).

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 р. № 500 та враховуючи рішення регіональної комісії з питань ТЕБ та НС міська комісія прийняла наступні рішення:

  •  заборонити перебування громадян в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.
  • рекомендувати підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності забезпечити на період дії карантину з метою обмеження скупчення громадян в транспорті та на шляхах прямування на роботу, з роботи застосування там, де це можливо, гнучкого режиму робочого часу, який, зокрема, передбачає різний час початку і закінчення роботи для різних категорій працівників, дистанційну (надомну) роботу.
  • призупинити діяльність закладів культури, у тому числі культурних заходів, за умови перебування не більше однієї особи на 5 кв. метрах площі приміщення, де проводиться захід.
  • дозволити проведення масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів за участю не більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території, де проводиться захід, дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра.
    дозволити проведення релігійних заходів з розрахунку не більше однієї особи на 10 кв. м.
  • Центру надання адміністративних послуг, відділу соціального захисту міської ради на період дії карантину до 31 липня 2020 року прийом громадян розпочинати о 10:00 годині.

Також в ході комісії міський голова Роксолана Джура наголосила усім відповідним службам на необхідності посилити нагляд (контроль) за дотриманням санітарного законодавства, у тому числі постанов головного державного санітарного лікаря України в усіх закладах, установах та підприємствах м. Бурштин та с. Вигівка, які продовжують працювати.

Світлина від Бурштинська міська рада / Burshtyn City Council.

Світлина від Бурштинська міська рада / Burshtyn City Council.

Світлина від Бурштинська міська рада / Burshtyn City Council.

Світлина від Бурштинська міська рада / Burshtyn City Council.

 

Попередній Держпродспоживслужба Івано-Франківщини: перевірки стануть жорсткішими із залученням ЗМІ та громадськості

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено