ВОЄННИЙ СТАН

Відбулося засідання координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

Відбулося засідання координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

5 червня відбулося засідання міської координаційної ради з питань протидії туберкольозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу за участю заступника міського голови Н. Кицели, відділу соціального захисту населення, відділу у справах молоді і спорту, відділу освіти і науки, представників КО “Бурштинська міська центральна лікарня”.

В ході засідання учасники проаналізували проведені у місті протитуберкульозні заходи та ситуацію щодо захворюваності на ВІЛ/СНІД. Станом на початок 2019 року було обстежено 669 мешканців м. Бурштин та с. Вигівка, 13 осіб, які знають про свій позитивний ВІЛ-статус перебувають в міській лікрані на обліку (5 жінок, 7 чоловік), 8 з них лікуються, 4 особи мають 4 стадію,1 особа відмовляється лікуватися. Троє хворих перебувають на обліку з активною стадією туберкульозу.

Також члени координаційної ради обговорили основні проблеми, які склалися на сьогоднішній день в процесі обстеження населення на ВІЛ-інфекцію та туберкульоз. Зокрема, це велика міграція мешканців міста, низький рівень інформаційної роботи з громадою, відмова батьків обстежувати дітей на виявлення туберкульозу.

За результатами засідання вирішили першочергово організувати роботу по обстеженню осіб, які перебувають в групі ризику. Це учасники, які повертаються із зони АТО та звільняються з місць позбавлення волі. Також було запропоновано запросити для обстеження людей, які харчуються в осередку БФ “Карітас”. За участю відділу освіти і науки міської ради заплановано розробити графік та провести обстеження на виявлення туберкульозу у дітей.

 

 

 

 

 

 

 

Попередній Про порядок надання житлової субсидії населенню

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено