Відбулося засідання координаційного комітету надання допомоги учасникам АТО та ООС

Відбулося засідання координаційного комітету надання допомоги учасникам АТО та ООС

Сьогодні, під керівництвом заступника міського голови Володимира Чуйка відбулося засідання координаційного комітету надання допомоги учасникам АТО та ООС, соціальної підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань за рахунок коштів місцевого бюджету. В ході засідання було розглянуто дві заяви:
– від учасника АТО та ООС щодо надання одноразової матеріальної допомоги при підписанні контракту із Збройними Силами України. Зокрема, прийняли рішення виділити 10 000 грн, відповідно до програми відділу соціального захисту.
– від дружини загиблого учасника АТО та ООС щодо здійснення щомісячної виплати малолітнім дітям в розмірі прожиткового мінімуму, відповідно до програми відділу соціального захисту.
Також, у четвер 21 січня відбулася зустріч міського голови Василя Андрієшина з учасниками АТО ООС, під час якої обговорили питання щодо пільгового медичного обслуговування учасників АТО ООС та членів їх сімей, а також щодо виділення земельних ділянок для будівництва індивідуальних житлових будинків, гаражів та ведення особистого фермерського господарства.
Окрім цього, піднімалося питання надання міською радою допомоги у матеріально-технічному забезпеченні ГО “БУРШТИНСЬКЕ МІСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВОЇНІВ АТО”.
За підсумками зустрічі в ході оперативної наради у понеділок 25 січня міський голова дав доручення відповідним структурним підрозділам опрацювати дані питання.
Попередній Відбулося засідання комісії щодо розгляду заяв громадян про надання одноразової матеріальної допомоги з коштів місцевого бюджету

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено