Відбулося засідання комісії з питань захисту дітей.

Відбулося засідання комісії з питань захисту дітей.

У понеділок 1 лютого 2021 року о 10:00 год., в залі засідань Бурштинської міської ради під головуванням міського голови Василя Андрієшина відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, де було розглянуто 6 питань. Із них 2 справи про надання дозволу на укладення договорів купівлі-продажу та договору дарування на ім’я дітей; 1 питання про надання направлення для зарахування на цілодобове перебування малолітньої дитини до спеціальної школи; одне питання про встановлення днів спілкування; одне питання про внесення змін до списку посадових осіб уповноважених складати протоколи про адміністративні правопорушення.
Також було розглянуто Постанову Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 року №585 « Про забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах» відповідно до якої було прийняте рішення про створення міждисциплінарної команди .
За результатами проведення комісії, 6 питань будуть винесенні на розгляд виконкому для надання рішення, як органу опіки та піклування.
Служба у справах дітей Бурштинської міської ради.
Попередній Василь Андрієшин взяв участь у устрічі керівників територіальних громад Прикарпаття на тему: «Децентралізація в режимі stand by» у рамках проєкту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні»

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено