ВОЄННИЙ СТАН

Відбулося засідання колегії обласної державної адміністрації

Відбулося засідання колегії обласної державної адміністрації

news-image
Під керівництвом голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука відбулося засідання колегії ОДА.

Захід розпочався із вручення державних нагород та медалі «За заслуги перед Прикарпаттям» жителям Івано-Франківщини, які багаторічною сумлінною працею, трудовими досягненнями зробили вагомий внесок у розвиток різних сфер регіону.

Відтак із доповіддю про стан справ і перспективи розвитку дорожнього господарства області  виступив начальник Служби автомобільних доріг області Василь Буджак. Посадовець розповів про новели в законодавстві щодо передачі автомобільних доріг загального користування місцевого значення обласним державним адміністраціям, а також створення Дорожнього фонду, з якого спрямовуватимуться кошти місцевим бюджетам на утримання автошляхів.

Про соціальний захист учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції на Сході України у 2018 році присутніх поінформував в.о. директора департаменту соціальної політики облдержадміністрації Віталій Яворський. Він, зокрема, розповів про реалізацію обласної програми підтримки сімей загиблих і постраждалих під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, учасників бойових дій, осіб, які перебували в складі добровольчих формувань для захисту незалежності та територіальної цілісності нашої держави, а також безпосередніх учасників антитерористичної операції. Окреслив основні напрямки роботи щодо надання соціальних гарантій бійцям АТО, зокрема, придбання житла, надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих і постраждалим під час бойових дій, забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування.

Зі станом виконання розпорядження облдержадміністрації від 23.03.2017 року № 136 «Про заходи щодо наповнення місцевих бюджетів області, ефективного та раціонального використання бюджетних коштів і посилення фінансово-бюджетної дисципліни на 2017 рік» доповіла заступник директора департаменту фінансів ОДА Леся Балагура.

Зазначимо, що за результатами колегії було прийнято відповідні рішення та надано необхідні доручення задля усунення недоліків у роботі.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Опубліковано 25.01.2018 року

Попередній Питання соціального захисту учасників АТО обговорили на колегії облдержадміністрації

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено