Відбулося І пленарне засідання 9 сесії міської ради восьмого скликання

Відбулося І пленарне засідання 9 сесії міської ради восьмого скликання

Сьогодні, 2 березня відбулося І пленарне засідання 9 сесії міської ради восьмого скликання, в ході якої розглянули 83 проєкти рішення.

Начальник фінансового відділу Ольга Петровська доповіла про виконання бюджету міста за 2020 рік, зокрема, було зазначено, що  за 2020 рік надходження загального та спеціального фондів бюджету міста склали 120503303 грн. Видаткова частина міського бюджету з врахуванням субвенцій за 2020 рік склала 122361248 грн. або 94,9% до затвердженого плану на рік. За 2020 рік в повному обсязі забезпечено кошторисними призначеннями на виплату заробітної плати нарахованої за січень-грудень, на оплату за спожиті енергоносії,медикаменти та продукти харчування та інші захищені статті. За  2020 рік з резервного фонду виділено 181516 грн. Ліквідація наслідків стихії 23-24 лютого 2020 року в м. Бурштин на ремонт покрівель багатоквартирних житлових будинків, з яких 103871 грн. використано.

Також депутати внесли зміни до бюджету Бурштинської міської територіальної громади на 2021 рік, з якими можна ознайомитися у протоколі комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально – економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

З метою врегулювання порядку здійснення процедур на кожній стадії бюджетного процесу з урахуванням норм і положень бюджетного законодавства і визначення термінів їх виконання та відповідальних учасників за своєчасне виконання відповідних заходів в ході сесії затвердили  бюджетний регламент Бурштинської міської ради.

Володимир Василик, директор КНП «Бурштинська центральна міська лікарня» прозвітував про виконання фінансового плану КНП за 2020 рік. Зокрема, було зазначено, що бюджет закладу у 2020 році становив: фактичні доходи – 50 702 095 грн, фактичні затрати – 50 702 095 грн. Основні пакети послуг: хірургічні операції у стаціонарі, стаціонарна допомога без хірургічного втручання, допомога при пологах, амбулаторна допомога, гістероскопія, езофагогастродуоденоскопія, колонокопія, цистоскопія, діагнотика, лікування та супровід осіб з віл, лікування осіб із психічними та поведінковими розладами внаслідок вживання опіоїдів (переглянути повну презентацію звіту).

Начальник відділу економіки і промисловості Марія Назар прозвітувала про виконання заходів Програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Бурштина та с.Вигівка за 2020 рік та доповіла про внесення змін:

– до Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів (вирішили внести наступні проєкти рішення: про встановлення місцевих податків і зборів на території Бурштинської міської ТГ, про затвердження Положення про оренду комунальної майна Бурштинської ТГ та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна, про затвердження правил благоустрою, забезпечення чистоти та порядку на території населених пунктів Бурштинської ТГ).

– до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Бурштинської міської територіальної громади на 2021-2023 роки. Зокрема, було направлено кошти на такі пункти Програми: робочий проект «Капітальний ремонт державного покриття вулиці Липова в м.Бурштин», робочий проект «Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Стуса, вул. Коновальця в м.Бурштин, поточний ремонт ліфта по вул.Стефаника,17(ІІпід’їзд) та по вул.Стефаника ,15 (І під’їзд), капітальний ремонт мереж вуличного освітлення в с.Юнашків та в с.Новий Мартинів, заміна аварійної ділянки водопровідної мережі адмінбудинку с.Слобода, виправлення профілю доріг автогрейдером, підсипка доріг по вул.Волі, Сонячній, Яремчука в м. Бурштин.

Затвердили депутати в ході сесії наступні програми:

– програму фінансового забезпечення представницьких витрат та інших видатків, пов’язаних з діяльністю Бурштинської міської ради на 2021-2025 роки, яка спрямована на  проведення на території громади загальнодержавних, районних та міських свят, створення відповідного іміджу при налагодженні ділових та культурних зв’язків, зміцнення авторитету Бурштинської міської ради, підтримки територіальної громади;

– програму фінансової підтримки громадської організації «Бурштинська міська федерація футболу» на 2021 рік;

– програму про Фонд міської ради на виконання депутатських повноважень на 2021-2025 роки;

– міську цільову програму “Захисник Вітчизни» на 2021 рік”, метою якої є набуття знань старшокласниками про завдання Збройних Сил України та інших військових формувань, засвоєння основ захисту Вітчизни, медико-санітарної підготовки, удосконалення у старшокласників життєво необхідних знань, умінь і навиків щодо захисту Вітчизни і військово-патріотичного виховання, підготовка учнів до захисту Вітчизни тощо;

– перелік природоохоронних заходів з місцевого фонду охорони навколишнього природного середовища по Бурштинській міській раді на 2021 рік, з яким можна буде ознайомитися на сайті міської ради після публікації відповідного рішення.

Іванна Томин, начальник відділу освіти і науки презентувала  зміни до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Бурштинської територіальної громади. Зокрема, було затверджено перелік питань на знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зразок ситуаційного завдання та критерії оцінювання ситуаційних завдань, критерії  оцінювання конкурсних випробувань кандидатів на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Бурштинської ТГ, а також затвердили необхідні бланки відомостей. З усіма матеріалами можна буде ознайомитися після публікації рішення на нашому сайті.

Уповноважили депутати міського голову Василя Андрієшина на підписання Меморандуму про співпрацю у сфері надання адміністративних послуг з Головним сервісним центром МВС в Івано-Франківській області.

З метою задоволення потреби громади в отриманні базових послуг, які надає держава, забезпечення належної доступності адміністративних послуг,  залучення громади до місцевого самоврядування було створено віддалені робочі місця Центру надання адміністративних послуг  за адресами:

 • Вул. 1 Травня, 40 c. Дем’янів;
 • Вул. Шевченка, 18 с. Бовшів;
 • Вул. Шевченка, 58 с. Задністрянське;
 • Вул. Шевченка, 58 с. Старий Мартинів;
 • Вул. Івана Франка, 14 с. Тенетники;
 • Вул. Б.Хмельницького, 55А с. Коростовичі;
 • Вул. І.Франка, 4  с. Озеряни;
 • Вул. Шевченка, 60 с. Сарники;
 • Вул. І.Кліща, 25А с. Юнашків.
 • Вул. Осмомисла, 1 с. Насташине

Також було прийнято, що функції адміністраторів відділу «Центр надання адміністративних послуг», які пов’язані з отриманням заяви та вхідного пакета документів, видачею результатів надання адміністративних послуг, здійснюються старостами відповідно до переліку адміністративних послуг. Затвердили в межах даного питання перелік адміністративних послуг, які надаються через віддалені робочі місця ЦНАП, час прийому суб’єктів звернень на віддалених робочих місцях.

Для проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення; надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого Мінсоцполітики, з метою мінімізації або подолання таких обставин міською радою створено комунальне некомерційне підприємство Центр надання соціальних послуг Бурштинської міської ради та затверджено відповідне положення.

Секретар ради Роман Іванюк доповів про те, що в рамках міської програми “Відкрите місто – влада для людей” придбано електронну систему поіменного голосування, що суттєво пришвидшить роботу депутатів на засіданнях сесії. Для того, щоб розпочати користуватися даною системою рада внесла відповідні зміни до Регламенту Бурштинської міської ради.

Розглянувши звернення ВП «ДТЕК БУРШТИНСЬКА ТЕС» АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО», міська рада надала згоду на безоплатне прийняття  у комунальну власність Бурштинської міської територіальної громади:

 • клубу із залом на 800 місць, що розташований за адресою: м.Бурштин, вул.Міцкевича, буд.47
 • споруди спортивні під літ. «І-ІІІ», що знаходиться за адресою: м.Бурштин, вул.Міцкевича, буд.49Г;
 • павільйон спортивний, що знаходиться за адресою м.Бурштин, вул.Міцкевича, буд.49;
 • насосну станцію, що знаходиться за адресою м.Бурштин, вул.Міцкевича, буд.49В;
 • басейн плавальний, що знаходиться за адресою: м.Бурштин, вул.Міцкевича, буд. 45.

Наступне пленарне засідання відбудеться 5 березня о 10:00 год.


Онлайн-трансляція І пленарного засідання 9 сесії міської ради восьмого скликання – переглянути

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено