ВОЄННИЙ СТАН

Відбулося засідання 18 сесії міської ради восьмого скликання (основні рішення)

Відбулося засідання 18 сесії міської ради восьмого скликання (основні рішення)

27 серпня відбулося засідання чергової 18 сесії Бурштинської міської ради, в ході якої прийняли 90 рішень.

Начальник фінансового відділу Ольга Петровська доповіла про  внесення змін до бюджету Бурштинської територіальної громади на 2021 рік. В основному, ці зміни стосувалися підготовки та проведення Дня міста у вересні 2021 року, а крім цього – організації благоустрою населених пунктів, підтримки спортивних, освітніх, медичних та соціальних програм. Також з бюджету громади виділено 250000 грн на Програму фінансової підтримки КП  «Житловик» на 2021 рік» для оплати праці.

Внесли депутати зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Бурштинської міської територіальної громади на 2021-2023 роки, зокрема, було направлено кошти на поточний ремонт ліфта по вулиці В.Стуса,10, (3 під’їзд), на капітальний ремонт ліфта по вул.О.Басараб, 2 (1 під’їзд) у м.Бурштин, а також направлено кошти на поточний ремонт доріг в с.Коростовичі та с.Озеряни.

З метою координації спільних дій головних розпорядників бюджетних коштів, затверджено на засіданні Положення про попередню оплату товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти, яке визначає вимоги до договорів щодо попередньої оплати товарів, робіт і послуг, які закуповують головним розпорядником бюджетних коштів, граничні розміри та строки попередньої оплати, кількість платежів з попередньої оплати в межах строку, порядок виявлення виконавців робіт, постачальників товарів і надавачів послуг, які порушили умови договорів щодо попередньої оплати.

Прийнято рішення, що замовники у договорах про закупівлю товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти на поточний та/або наступний бюджетні періоди можуть передбачати попередню оплату:

– за поточними видатками у разі закупівлі:

 • товарів «у розмірі 70%»  — на строк, не більше 30 календарних днів (к. дн.);
 • робіт і послуг «у розмірі 70%» — на строк не більше 60 календарних днів;
 • оплата участі у семінарах, навчання з підвищення кваліфікації,  для участі у нарадах, тощо— на строк не більше 60 к. дн.,
 • оплата періодичних видань — на строк не більше 365 к. дн.;
 • доповнити п. – у разі закупівлі послуг при аварійній ситуації у розмірі 80% – на строк не більше 30 к. дн.

– за капітальними видатками:

 • у розмірі 100% — у разі закупівлі товарів, вартістю до 50 тис грн, — на строк не більше 24 к. дн.;
 • у розмірі 50% — у разі закупівлі товарів, вартістю до 200 тис грн, — на строк не більше 48 к. дн.;
 • у розмірі 30% — у разі закупівлі товарів, вартістю рівною або більшою 200 тис грн.,

– у розмірі 50% річного обсягу робіт — у разі закупівлі робіт з капітального ремонту, реконструкції, нового будівництва — на строк не більше 90 к. дн.

–  у розмірі 80% – у разі закупівлі робіт при аварійній ситуації – на строк не більше 30 к. дн.

Для організації більш ефективної роботи внесли зміни до структури та граничної чисельності закладів культури Бурштинської міської ради на 2021 рік, а також до структури і штатної чисельності Бурштинської міської ради та її виконавчих органів.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2019р. №72 «Затвердження Державних соціальних нормативів забезпечення населення публічними бібліотеками в Україні» міська рада прийняла рішення щодо припинення функціонування бібліотек:

 • бібліотеки с.Куничі (с.Куничі, вул. Зелена, 4),
 • бібліотеки с.Озеряни (с.Озеряни, вул. І. Франка 21 а),
 • бібліотеки с.Коростовичі (с.Коростовичі, вул. Б.Хмельницького 55А),
 • бібліотеки с.Куропатники (с.Куропатники, вул. Т.Шевченка, 4А),
 • бібліотеки с.Різдвяни (с.Різдвяни, вул. Т.Шевченка 29),
 • бібліотеки с.Новий Мартинів (с.Новий Мартинів, вул. Т. Шевченка 56).

Як зазначила начальник відділу культури, туризму та зовнішніх зв’язків Тетяна Зорій, це лише технічна процедура. оскільки процес припинення функціонування бібліотек розпочала Галицька районна рада, яка після створення Буршгтинської громади передала приміщення біблотек Бурштинській міській раді.

Також міська рада вирішила доручити міському голові Василю Андрієшину до 31.08.2021 року подати на 12 обласний конкурс проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування проєкт «Нове будівництво «Вежа Давида» в релігійно-історичному комплексі «Гора над Дністром» в с. Новий Мартинів», передбачивши при формуванні міського бюджету на 2022 рік кошти для співфінансування в сумі  252, 473 тис. грн.

Головний спеціаліст з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної та мобілізаційної роботи Роман Гудзь прозвітував про виконання у 2020 році Програми фінансування мобілізаційних заходів населення та заходів з територіальної оборони та Програми «Безпечне місто”. Було зазначено, що  у 2020 році Бурштинська міська рада виграла проєкт від Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна”, в рамках якого було додатково закуплено 13 камер відеоспостереження, 7 з яких встановлено у школах м. Бурштин, 6 камер – на атомобільних дорогах міста.

Затверджено фінансовий план зі змінами  на 2021 рік КНП «БУРШТИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ», зміни, в основному, стосуються коштів, які було виділено на лікарню з різних бюджетів:

 • з місцевого бюджету: на влаштування захисту від променевого навантаження на пацієнтів і обслуговуючого персоналу (обшивку стін свинцем) рентгенкабінету, на влаштування системи вентиляції і кондиціонування в приміщенні приймального відділення, на поточний ремонт електрообладнання рентгенкабінету, на ремонт електромережі кабінету МРТ;
 • субвенція державного бюджету на соціально – економічний розвиток: на придбання 2-х газифікаторів
 • від департаменту: на засоби індивідуального захисту

Також директор КНП «Бурштинська центральна міська лікарня» Володимир Василик прозвітував про виконання фінансового плану підприємства за І півріччя 2021 та представив фінансовий план підприємства на 2022 рік.

Прийняли в ході сесії 77 земельних питань.

З усіма прийнятими рішеннями можна буде ознайомитися на офіційному сайті Бурштинської міської ради.

 


Відеотрансляція 18  сесії міської ради восьмого скликання від 27.08.2021 року

Попередній Реформування шкільного харчування: нове меню, форми обслуговування, модернізація харчоблоків

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено