ВОЄННИЙ СТАН

Відбулося І пленарне засідання 10 сесії міської ради восьмого скликання: основні рішення

Відбулося І пленарне засідання 10 сесії міської ради восьмого скликання: основні рішення

Сьогодні 30 березня відбулося І пленарне засідання чергової 10 сесії міської ради восьмого скликання, в ході якого розглянули більше 30 питань.

Першочергово в ході засідання депутати розглянули е-петицію № 14 щодо зняття з розгляду проекту рішення №2651, яка надійшла 16 березня та набрала необхідну кількість підписів.  Враховуючи рекомендації комісії з питань гуманітарної сфери та погоджувальної ради, дану петицію не підтримали.

Нелегким було перше питання порядку денного щодо перейменування та реорганізації закладів загальної середньої освіти Бурштинської територіальної громади. Проте, враховуючи рекомендації департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА, в рамках даного проєкту було прийнято такі рішення:

– з 1 липня 2021 року перейменувати Бурштинську ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 на Бурштинський ліцей №2, Бурштинську ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 на Бурштинський ліцей №3, Задністрянську ЗОШ І-ІІІ ступенів на Задністрянський ліцей, Бовшівську ЗОШ І-ІІ ступенів на Бовшівську гімназію.

– з 10 липня 2021 року реорганізувати шляхом приєднання до Бурштинського ліцею №2: Слобідського НВК, Сарниківську філію Слобідського НВК, Насташинську ЗОШ І-ІІ ступенів, Юнашківську початкову школу. До  Бурштинського ліцею №3 приєднати Вигівський НВК, Дем’янівську ЗОШ І-ІІ ступенів, Новомартинівський НВК, Старомартинівську ЗОШ І-ІІ ступенів.

– з 10 липня 2021 року Бурштинську ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 реорганізувати зі зміною найменування на Бурштинську гімназію №1. Бурштинську гімназію та Бурштинський НВК  реорганізувати шляхом приєднання до Бурштинського ліцею №2.

– з 01 вересня 2021 року у Сарниківській філії Бурштинського ліцею №2, Вигівській філії Бурштинського ліцею №3, Старомартинівській філії Бурштинського ліцею №3 депутати прийняли рішення призупинити освітній процес на 2021-2022 навчальний рік.

Також було визначено опорними закладами освіти Бурштинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №2 та Бурштинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №3 за результатами проведеного конкурсу.

З метою вирішення нагальних проблем в економічній та соціальній сферах було внесено зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Бурштинської міської ТГ на 2021-2023 роки. Зокрема, направлено кошти на послуги щодо виготовлення технічних паспортів на об’єкт нерухомого майна «Амбулаторія монопрактики сімейної медицини» у с.Старий Мартинів, та у с.Дем’янів, на розроблення проектної документації на капітальний ремонт вуличного освітлення від  по вул.Проектна, вул.Івасюка, вул.Сонячна, вул.Яремчука, вул.Волі в м.Бурштин.

Внесли також зміни до бюджету Бурштинської міської територіальної громади на 2021 рік, до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів  на 2021 рік та до переліку природоохоронних заходів з місцевого фонду охорони навколишнього природного середовища по Бурштинській міській раді на 2021 рік.

Затвердили в ході сесії протокол № 1 від 15.03.2021 засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів на території Бурштинської міської територіальної громади, згідно якого КП «Житловик» визначено переможцем, а отже – з 30 березня 2021 року дане підприємтсво буде  надавати послуги з вивезення побутових відходів на території Бурштинської міської територіальної громади строком на 12 місяців.

Детально обговорили і питання щодо реорганізації КП «Житловик». Було вирішено виокремити із структури КП “Житловик” житлово-експлуатаційного господарства та господарства благоустрою і озеленення з подальшим створенням нових юридичних осіб комунальної форми власності. Також було створено комісію з реорганізації КП «Житловик», яка повинна здійснити необхідні дії щодо складання розподільчого балансу, відповідно до вимог чинного законодавства та подати його на затвердження Бурштинської міської ради.

Директор КНП«Бурштинська центральна міська  лікарня» Володимир Василик прозвітував про фінансово-господарську діяльність. Зокрема, було зазначено, що для покращення обслуговування населення закладом було придбано таку медичну апаратуру: набір діагностичного цистоскопу 118,8тис.грн.; автоматичний гематологічний аналізатор 353,8тис.грн.; відеогастроскоп 2197,0тис.грн.; напівавтоматичний коагулятор СС4000 – 92,4тис.грн.; напівавтоматичний аналізатор сечі – 25,9тис.грн.; аналізатор електролітів – 126,8тис.грн.; набір діагностичного гістероскопа- 130,0тис.грн.; електрокардіографи 2 шт – 99,8тис.грн.; концентратор кисню 2 шт – 87,8тис.грн.; камера морозильна,стіл підіймальний гідравлічний – 121,9тис.грн.; кисневі концентратори 10шт – 498,8тис.грн. ком’ютерної техніки – 20,0тис.грн. Детальний звіт буде опубліковано рішенні міської ради.

Затвердили в ході сесії Програму розвитку та фінансової підтримки КНП «Бурштинська центральна міська лікарня» на 2021 – 2025 роки та програму фінансової підтримки ГО «Федерація вільної боротьби міста Бурштин» на 2021 рік.

Відповідальні виконавці прозвітували про виконання міських програм:

 • Програми «Відкрите місто – влада для людей» за 2019-2020 роки;
 • Програми соціального захисту населення міста Бурштин та села Вигівка за 2020 рік;
 • Програми підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в Антитерористичній операції в районах її проведення, чи у здійсненні заходів із забезпечення національної  безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні  їх здійснення за 2020 рік;
 • Програми функціонування Центру надання адміністративних послуг м.Бурштина  у 2020 році;
 • Програми фінансового забезпечення нагородження відзнаками та грошовими винагородами Бурштинської міської ради на 2020 рік;
 • Комплексної цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту м. Бурштин та с. Вигівка  за 2020 рік;
 • Програм відділу культури, туризму і зовнішніх зв’язків Бурштинської міської ради за 2020 рік;
 • Програми фінансової підтримки громадської організації «Бурштинська міська федерація футболу» за 2020 рік;
 • Міської цільової соціальної програми  «Молодь Бурштина»  за 2020 рік;
 • Міської цільової соціальної програми «Розвитку фізичної культури і спорту в м.Бурштин та с.Вигівка  за 2020 рік.
 • Програми розроблення (оновлення) містобудівної документації території м.Бурштин та с.Вигівка на 2018-2020 роки» за 2019-2020 роки.

Про виконання Плану природоохоронних заходів з місцевого фонду охорони навколишнього природного середовища по Бурштинській міській раді у 2020 році прозвітував начальник земельно-екологічного відділу Володимир Копаниця.

З усіма звітами можна буде ознайомитися на офіційному сайті міської ради у розділі “Програми”.

З метою налагодження партнерських стосунків між Бурштинською міською радою та Агенцією сталого розвитку «АСТАР» було схвалено Меморандум про співпрацю і партнерство між Бурштинською міською радою та Агенцією сталого розвитку «АСТАР». Як зазначив Ростислав Стасько, перший заступник міського голови – співпраця  і партнерство між Бурштинською міською радою та Агенцією сталого  розвитку «АСТАР» дозволить впроваджувати принципи сталого розвитку на території Бурштинської міської територіальної громади та забезпечить нові можливості для стимулювання підприємництва, розвитку сільського господарства, зеленого туризму  та залучення додаткових ресурсів.

Звернулися депутати Бурштинської міської ради до Івано-Франківської обласної ради щодо участі в заснуванні спортивного клубу, зокрема, пропонується, щоб обласна рада виступила співзасновником підприємства спортивного клубу, увійшовши до нього майновим комплексом веслувальної бази.

Наступне пленарне засідання відбудеться 2 квітня 2021 року.

Онлайн-трансляція 10 сесії міської ради восьмого скликання від 30.03.2021

Попередній В ЄС оновили допустимий вміст залишків деяких засобів захисту рослин в сільгосппродукції відповідно до нових вимог

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено