ВОЄННИЙ СТАН

Відбулося третє позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної ситуації та надзвичайних ситуацій

Відбулося третє позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної ситуації та надзвичайних ситуацій

Сьогодні, 19 лютого під керівництвом міського голови Василя Андрієшина відбулося третє позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної ситуації та надзвичайних ситуацій.
З метою запобігання поширенню на території громади гострої респіраторної хвороби COV1D-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та стабілізації епідемічної ситуації комісія вирішила:
– До 1 березня призупинити навчально-виховний процес серед учнів 1-11 класів загальноосвітніх шкіл, гімназії та студентів ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж ІФНТУНГ» і ВСП «Бурштинський торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» та організувати його шляхом дистанційного навчання.
– Заборонити з 22 по 28 лютого 2021 року приймання відвідувачів у закладах громадського харчування (крім замовлень на виніс) і розважальних закладах (кінотеатри, театри, нічні клуби, дискотеки тощо).
– Заборонити з 22 лютого 2021 року проведення масових заходів (релігійних, культурних, у тому числі концертів, спортивних, соціальних, рекламних тощо).
– Галицькому відділенню поліції Тисменицького ВП ГУНП в області, Галицькому районному управлінню Держпродспоживслужби в області забезпечити здійснення посиленого контролю за виконанням запроваджених обмежувальних протиепідемічних заходів.
Ознайомитися з протоколом комісії можна за посиланням: https://burshtyn-rada.if.gov.ua/…/2020/01/Protokol-3.pdf
Попередній Відбулося  засідання комісії з питань гуманітарної сфери

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено