Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Бурштинської міської ради

Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Бурштинської міської ради

Було розглянуто та прийнято ряд важливих рішень, серед них:

– «Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Бурштинської міської територіальної громади на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням міської ради від 11.12.2020 №06/2-20». М.Назар, заступник начальника управління економіки, праці та інвестиційної діяльності, зазначила, що прийняття даного рішення сприятиме розв’язанню існуючих соціальних проблем, а саме проведення поточного ремонту доріг.

– «Про проведення технічного обстеження та складання технічного висновку про стан будівельних конструкцій будівлі (літера А)по вул. Шевченка, 58 А в с. Старий Мартинів Івано-Франківського району Івано-Франківської області». Метою прийняття проекту рішення, зауважила І.Герт – начальник відділу ЖКГ та обліку комунального майна є вирішення питань соціально-економічного розвитку Бурштинської міської територіальної громади та раціонального використання об’єктів соціальної інфраструктури.

– «Про затвердження Програми підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, осіб, які перебували у складі добровольчих формувань, учасників бойових дій та інших громадян, які залучалися та брали безпосередню участь у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року, на 2022-2026 роки Бурштинської міської територіальної громади».

Одним з передбачених заходів Програми є надання одноразової грошової допомоги учасникам бойових дій та іншим громадянам, які залучалися та брали безпосередню участь у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року (в т. ч. під час проведення АТО/ООС) або їхнім сім’ям до Дня Незалежності України.

– «Про проведення громадських слухань щодо перейменування вулиць на території Бурштинської міської ради».

Відповідно до Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки” вирішено провести громадські слухання щодо питання перейменування вулиць.

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено