ВОЄННИЙ СТАН

Відбулося позачергове засідання 15 сесії міської ради: основні рішення

Відбулося позачергове засідання 15 сесії міської ради: основні рішення

Сьогодні, 13 липня відбулося позачергове засідання 15 сесії міської ради восьмого скликання,в ході якого розглянули 8 проєктів рішень.

Депутати надали згоду на організацію співробітництва Бурштинської територіальної громади через Бурштинську міську раду у сфері розвитку туризму у формі реалізації спільного проекту «Дністровський каньйон», що передбачає координацію діяльності суб’єктів співробітництва та акумулювання ними на визначений період ресурсів з метою спільного здійснення відповідних заходів. Метою прийняття даного рішення є збереження та розвиток туристичного об’єкту пам’ятки природи – Дністровського каньйону, створення конкурентоздатного туристичного продукту, збільшення туристичних потоків, що забезпечить значний внесок у соціально-економічний розвиток територіальних громад, шляхом збільшення дохідної частини бюджету, збільшення кількості робочих місць, а також створення сприятливих умов для відпочинку мешканців і гостей громад за умов збереження і раціонального використання культурно-історичної та природної спадщини.

В ході сесії було затверджено акти приймання-передачі майна, яке перебуває на балансі КП «Житловик» та акти розподілу майна між КП «Житлово-експлуатаційне господарство» та КП «Еко-Сервіс», а також  програми фінансової підтримки комунальних підприємств Бурштинської міської ради на 2021 рік.

З метою забезпечення утримання території Бурштинської міської територіальної громади в належному санітарному стані, зменшення негативного впливу відходів на довкілля та здоров’я населення прийнято рішення 17 серпня 2021 року провести конкурс на надання послуг з вивезення побутових відходів на території Бурштинської міської територіальної громади.

Затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту села Дем’янів, Бурштинської міської територіальної громади, матеріали якої будуть використовуватися  з 1 січня 2022 року при оформленні відповідних документів.

Усі прийняті рішення буде опубліковано на офіційному сайті Бурштинської міської ради, відповідно до чинного законодавства.


Відеотрансляція 15 позачергової сесії міської ради восьмого скликання від 13.07.2021 року

 

Попередній Володимир РИК: «В роботі депутата найбільше подобається, коли вдається дійти до спільної думки з мешканцями і разом вирішувати проблемні питання»

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено