ВОЄННИЙ СТАН

Відбулося І та ІІ пленарне засідання 1 сесії восьмого скликання.

Відбулося І та ІІ пленарне засідання 1 сесії восьмого скликання.

20 листопада відбулося два пленарних засідання 1 сесії восьмого скликання. На І урочистому пленарному засіданні голова ТВК Світлана Каспрук проінформувала про підсумки виборів депутатів міської ради та міського голови Василя Андрієшина. Усі депутати та міський голова отримали посвідчення.
Так, міський голова Василь Андрієшин, зачитавши та підписавши Присягу, офіційно вступив на посаду.
Новообраних депутатів та міського голову привітала міський голова сьомого скликання Роксолана Джура , о. Дмитро Шмігель та о. Ігор Тичинський.
На ІІ пленарному засіданні депутати затвердили склад лічильної комісії в кількості 3 осіб, зокрема головою лічильної комісії стала Олена Тріщук, депутат міської ради від політичної партії “Слуга народу”, заступником голови – Ігор Карвацький, депутат міської ради від політичної партії ВО “Свобода”, а секретарем – Мар’яна Федів, депутат міської ради від політичної партії “Європейська солідарність”.
Також в ході ІІ пленарного засідання відбулося два таємних голосування на посаду секретаря ради, проте депутати не підтримали обидві запропоновані кандидатури – Богдана Рибчука, депутата міської ради від політичної партії “Слуга народу” та Романа Іванюка, депутата міської ради від політичної партії “Європейська солідарність”.
Було вирішено перенести розгляд питань порядку денного на ІІІ пленарне засідання, про дату проведення якого буде повідомлено додатково.
Попередній Рішення 1 сесії восьмого скликання від 20.11.2020 року

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено