ВОЄННИЙ СТАН

Відбулося чергове засідання виконкому (основні рішення)

Відбулося чергове засідання виконкому (основні рішення)

24 листопада  відбулося чергове засідання виконавчого комітету, в ході якого розглянули 13 проєктів рішень.

Головний лікар КНП “Бурштинський центр первинної медико-санітарної допомоги” Оксана Савчин прозвітувала про виконання фінансового плану за  III квартал 2021 року, а також було затверджено фінансовий план центру на 2022 рік. Зокрема, було зазначено, що КНП «Бурштинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» на кінець 2021 року обслуговує 17 365 осіб задекларованого населення: 14 114 дорослого населення, 3 251 дитячого населення. Підприємство в 2022  році  планує отримати  13 343,00  тис.грн доходу від Національної служби здоров’я  України, 90% цього доходу взаплановано витратити на заробітну плату працівників  та 10% на придбання виробів медичного призначення, предметів, матеріалі та оплати послуг.

Про роботу закладів культури на території Насташинського та Озерянського старостинських округів прозвітувала Юліана Степась, начальник відділу культури, туризму і зовнішніх зв’язків, яка наголосила на основних досягненнях цих закладів:

– Насташинский старостинський округ (Будинок кудьтури с. Насташине, бібліотека с. Насташине клуб с. Куничі):

 • Перемога та реалізація проекту громадського бюджету Бурштинської ТГ «Мислимо глобально – діємо локально»
 • Створення ансамблю дівчат
 • Функціонує спортивний клуб «АТЛАНТ»
 • 7 всеукраїнський конкурс вокалу м. Львів «Галицькі самоцвіти» (ІІІ місце)
 • Міжнародний конкурс «Україна єднає світ» м Київ (І – ІІ премія)
 • Конкурс в м. Брошнів «Водограй» (І – ІІ премія)
 • Творчий проект «Файна Україна» м. Тернопіль (лауреат І ступеня)
 • 8 фестиваль – конкурс української духовної сучасної пісні «З піснею до Бога» ім. кардинала Любачівського (І – ІІ премії) м. Долина
 • Фестиваль «Карпатські соловейки» (І місце) м. Івано – Франківськ
 • Фестиваль «Віват – Львів» (гран – прі) м. Львів
 • Західний регіональний фестиваль – конкурс молодих виконавців сучасної української пісні і танцю «Бурштинове намисто» (ІІ місце)
 • Конкурс читців ім. Т. Шевченка (ІІІ місце)

Працівники закладів культури Озерянського старостинського округу (клуб с. Озеряни, клуб с. Слобода, бібліотека с. Слобода) брали активну участь в організації та підготовці заходів до відзначення державних свят та свят місцевого значення.

Про  роботу ЦНАП Бурштинської міської ради за 2020 рік членам виконавчого комітету доповіла керівниик ЦНАП Світлана Видай. Протягом 2020 року до ЦНАП Бурштинської міської ради звернулось  7595 суб’єктів звернень для отримання адміністративних послуг. Серед першочергових завдань роботи Центру у 2020 році вдалося запровадити: електронної системи документообігу ІС “ВУЛИК”, розширено перелік послуг з 146  до 168, підписанні угоди з Південно-Західним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м.Івано-Франківськ) про співпрацю з питань надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації громадських формувань та статутів територіальних громад та державної реєстрації актів цивільного стану для забезпечення комплексного надання послуг.  Залучено  до співпраці управління ПФУ України в Івано-Франківській області. Завдячуючи злагодженій роботі адміністраторів ЦНАП та суб’єктів надання адміністративних послуг, надходження до бюджету Бурштинської міської ради від надання послуг становило 435 259,69 грн.

В ході засідання було затверджено акти обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню на території м.Бурштин, по вул. Січових Стрільців,18 (ліцей №2), вул. Січових Стрільців,16, вул. Калуська,11,13, вул. Січових Стрільців, 18, вул. С.Бандери,50, вул. В.Стуса,10, вул. Калуська,9, вул. Калуська,8-10, вул. Будівельників,8,5, вул. Січових Стрільців,11, вул. Шухевича,4, на території водовідвідного каналу №1 ДТЕК БУРШТИНСЬКА ТЕС. Акти було складено комісією з обстеження зелених насаджень  від 27.10.2021 та 02.11.2021 року, яка провела відповідне остеження даних зелених насаджень та визначила, що дерева  знаходяться  у незадовільному стані сухостійні, аварійні, порушують світловий режим в приміщеннях ростуть під лініями електоропередачі, досягли вікової межі, тому такі дерева підлягають видаленню.

Також члени виконкому вирішили зняти з порядку денного питання про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення. Відповідно до звернення директора КП «Житловик» Зіновія Шафрана було погоджено інвестиційну програму КП «Житловик» у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2022 рік з відповідними розрахунками і обґрунтуваннями, якою передбачається проведення наступних робіт:

– заміна частини водопровідної мережі на суму 815,06 тис. грн.;

– заміна глибинних насосів на свердловинах  на суму 164,53 тис. грн.;

– монтаж грабельної решітки на КНС № 3 на суму 711,43 тис. грн.;

– монтаж каналізаційного насоса на КНС № 3 на суму 1172,96 тис. грн.

Традиційно під час виконкому  розглянули заяви та звернення від мешканців громади щодо питань захисту прав дітей, звільнення від оплати за за навчання в Бурштинській дитячій музичній школі, зарахування на соціальний квартирний облік,зняття з квартирного обліку.

З усіма прийнятими рішеннями виконавчого комітету можна буде ознайомитися на офіційному сайті Бурштинської міської ради.

Попередній Вплив наслідків пандемії COVID-19 на права дитини

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено