ВОЄННИЙ СТАН

Відбулося чергове засідання виконкому (основні рішення)

Відбулося чергове засідання виконкому (основні рішення)

23 грудня  відбулося чергове засідання виконавчого комітету, в ході якого розглянули 24 проєкти рішень.

У зв’язку із зміною середньої вартості ритуальних послуг на території Бурштинської громади члени виконавчого комітету з 1 січня 2022 року затвердили середню вартість ритуальних послуг для  забезпечення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності і осіб з інвалідністю внаслідок війни.

Таким чином, середня ціна на ритуальні послуги з 1 січня 2021 року буде такою:

  • Копання могили вручну, опускання труни в могилу, закопування могили – 2008,00 грн
  • Надання транспортних послуг:

-транспорту з дому до церкви і до кладовища – 650,00 грн

-оформлення договору-замовлення на організацію та проведення поховання – 12,00 грн

  • Надання труни (середня вартість ) – 3562,5 грн
  • Вінок похоронний – 362,50 грн
  • Стрічка траурна – 23,75 грн

Затверджено під час засідання Положення про комісію Бурштинської міської ради по визначенню кандидатур на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня», склад цієї комісії  та перелік документів, які подаються на розгляд  комісії. Підготовка та подання до Івано-Франківської ОДА клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати- героїня» здійснюється відділом у справах молоді і спорту Бурштинської міської ради. Начальник відділу у справах молоді та спорту Марія Козар наголосила, що почесне звання “Мати -героїня” присвоюється жінкам, які народили та виховали до 8-ми річного віку 5-ох і більше дітей, у тому числі усиновлених.

В ході засідання було затверджено умови відкритого архітектурного конкурсу на кращий ескізний проєкт скверу ім. В. Чорновола та прилеглої до нього території, а також – склад конкурсної комісії (журі) на визначення кращої ескізної пропозиції. Начальник відділу культури, туризму та зовнішніх зв’язків Юліана Степась зазначила, що метою конкурсу є визначення кращої містобудівельної, архітектурно-пластичної та образотворчої концепції проєкту, який  має стати своєрідним символом тривалої боротьби за ідеали нації, він повинен сприйматися усіма однозначно як пам’ятник Незалежності, оскільки саме В.Чорновіл ініціював проголошення Декларації про державний суверенітет та Акт проголошення Незалежності України 24 серпня 1991 року. Заявки приймаються до 31 березня 2022 року, а призовий фонд становить: І місце  – 5 000 грн, переможець конкурсу отримує право на подальшу реалізацію проєкту; ІІ місце  – 3 000 грн; ІІІ місце – 2 000 грн.

Також на засіданні затвердили перелік громадських та суспільно корисних робіт, до яких можуть залучатися засуджені та адмінпокарані особи:

– прибирання території міста, території базових підприємств;

– прибирання парків, кладовищ, доріг та інших об’єктів благоустрою територіальної громади;

– впорядкування символічних могил, пам’ятників;

– косіння трави;

– обрізка сухих гілок та кущів;

– сколка льоду на майданчиках та тротуарах;

– вапнування бордюр;

– посипка майданів та тротуарів піщано-сольовою сумішшю;

– ліквідація стихійних сміттєзвалищ;

– облаштування фізкультурно-спортивних об’єктів та дитячих майданчиків.

Головний спеціаліст з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної та мобілізаційної роботи Роман Гудзь наголосив, що засуджені та адмінпокарані особи у вільний від роботи чи навчання час виконуватимуть громадські роботи, безоплатні суспільно-корисні роботи та оплачувані суспільно-корисні роботи на території Бурштинської міської ради (в КП «Житловик», КП «Еко-Сервіс Бурштинської міської ради», КП «Житлово-експлуатаційне господарство Бурштинської міської ради», КНП «Бурштинська центральна міська лікарня») та старостинських округах.

Традиційно під час виконкому  розглянули заяви та звернення від мешканців громади щодо питань захисту прав дітей, звільнення від оплати за за навчання в Бурштинській дитячій музичній школі, звільнення від оплати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти та у закладах загальної середньої освіти, зарахування на соціальний квартирний облік,зняття з квартирного обліку, про оформлення права власності на житлове приміщення.

З усіма прийнятими рішеннями виконавчого комітету можна буде ознайомитися на офіційному сайті Бурштинської міської ради.

Попередній Привітання з Днем енергетика!

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено