ВОЄННИЙ СТАН

Відбулося чергове засідання виконкому Бурштинської міської ради

Відбулося чергове засідання виконкому Бурштинської міської ради

23 серпня 2017 року в приміщенні Бурштинської міської ради відбулось чергове засідання виконавчого комітету Бурштинської міської ради.

Засідання виконавчого комітету пройшло під головуванням першого заступника міського голови Володимира Гулика, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Укараїні». На засіданні були присутні 10 членів виконавчого комітету, які заслухали та обговорили шість основних питаннь порядку денного.

Зокрема, члени виконавчого комітету підтримали проект рішення щодо затвердження штатного розпису КП “Житловик”, а також заслухали стан виконавської дисципліни виконавчого комітету Бурштинської міської ради за I півріччя 2017 року та підсумки роботи із зверненнями громадян у виконавчому комітеті міської ради у I півріччі 2017 року.

Також під час засідання члени виконавчого комітету розглянуло питання про доцільність позбавлення батьківських прав.

Ще одним із планових питань порядку денного було питання щодо затвердження фактичної мережі закладів культури міста на 2017-2018 рр., а також питання про затвердження контингенту учнів та погодження розміру батьківської плати у Бурштинській міській дитячій музичній школі на 2017-2018 навчальний рік.

Зокрема, членами виконавчого комітету розглянуто заяви жителів міста та прийнято рішення стосовно житлових прав громадян, щодо присвоєння та зміни адресних номерів житлових будинків і земельних ділянок та ін.

Позитивним також було рішення щодо надання дозволу на встановлення арт об’єкту «Я ЛЮБЛЮ БУРШТИН». Нагадаємо, що даний об’єкт планують розмістити по Алеї Андрея Шептицького у місті Бурштин.

 

IMG_2954 IMG_2957 IMG_2960 IMG_2962 IMG_2963 IMG_2968

Організаційний відділ
Опубліковано: 23.08.2017 року

Попередній У Бурштині урочисто підняли державний прапор України

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено