Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 24 червня відбулося чергове засідання виконавчого комітету, під час якого було розглянуто багато важливих питань.

Зокрема, розглядалося питання про встановлення  ціни на послуги з управління бгатоквартирними будинками в м. Бурштин. Як зазначила завідувач сектору ЖКГ і обліку комунального майна Бандура Ірина: “З метою забезпечення у місті Бурштин ефективного утримання багатоквартирних будинків, співвласниками яких не створено ОСББ, не прийнято рішення про форму управління багатоквартирним будинком та не обрано управителя, рішенням виконавчого комітету від 13.03.2019 року №59” КП “Житловик” було обрано управителем багатоквартирних будинків строком на 1 рік. В зв’язку з цим дане підприємство провело розрахунок ціни надання відповідної послуги”. Ознайомитися з переліком послуг, які входять в ціну та розрахунками. 

Також було затверджено Положення про електронні консультації з громадськістю. Відповідний сервіс відтепер розміщено на сайті Бурштинської міської ради, він дозволяє працівникам міської ради проводити е-консультації з мешканцями м. Бурштин та с. Вигівка з важливих та стратегічних питань, враховувати їх думку в подальшому при прийнятті відповідних рішень. Перейти на платформу е-консультацій.

Окрім цього, на засіданні прийняли рішення про встановлення за кошти, які надійшли з обласного бюджету автобусних зупинок  на території м. Бурштин по вул. Р. Шухевича (поруч КО «Бурштинська міська лікарня» та по вул. Калуська (навпроти ТЦ «Гулівер»).

В ході роботи  також розглянули  заяви від мешканців щодо присвоєння поштових адрес, оформлення права власності, призначення піклувальників.

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено