ВОЄННИЙ СТАН

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету (основні рішення).

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету (основні рішення).

28 жовтня відбулося чергове засідання виконавчого комітету, в ході якого розгляднули 27 питань.

З метою забезпечення належного утримання житлових будинків соціального призначення та їх прибудинкових територій прийнято рішення  з 1 листопада 2021 строком на один рік визначити ФОП Хацевича Василя Івановича управителем багатоквартирного будинку для гуртожитків соціального призначення по вул. Будівельників, 2 та Петлюри, 11 у м. Бурштин. Також для цих будинків встановлено плату за соціальне житло. Зокрема, затверджено нормативи питного водопостачання, норму річного споживання теплової енергії, коефіцієнт споживчої якості квартири (будинку). Встановлено і плату за наймання соціального житла, ціну послуги з управління багатоквартирним будинком. Вартість послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, послуг з постачання теплової енергії та послуг з постачання гарячої води для наймачів соціального житла  встановлюється відповідно до діючих тарифів для населення.

Також в ході засідання було надано дозвіл  ГО «БУРШТИНЕР» на здійснення науково-дослідних робіт, проведення передпроектних та проектних робіт, робіт по благоустрою території кладовища та подальшу опіку з метою підтримки в належному стані єврейського кладовища XVI-XX ст. у Бурштині (на перетині вулиць Герцена-Валова). Зокрема, заплановано здійснити  вирівнювання пам’ятників, які просіли та похилилися, консервацію всіх надмогильних пам’ятників методом просочування захисними розчинами, встановлення символічних пам’ятників на місцях поховання, де були зруйновані давні пам’ятники, встановлення табличок біля кожного пам’ятника із текстами епітафій на мові оригіналу, встановлення огорожі по периметру території кладовища, передбачити на стотвпах огорожі освітлення вулиць, які межують із територією кладовища, спорудження каплиці-огеля та інші заходи.

Провідний спеціаліст з військового обліку, відділу кадрової роботи та військового обліку Лілія Сацюк доповіла про стан військового обліку на території Бурштинської міської територіальної громади за І-ІІІ квартал 2021 року. Було зазначено, що станом на 15 жовтня 2021 року на військовому обліку в  Бурштинської міській територіальній громади  знаходиться 4256  військовозобов’язаних та 679 призовників. Щоденно, згідно з графіком роботи,  здійснюється взяття на військовий облік та зняття з військового обліку громадян. За I півріччя 2021 року прийнято на військовий облік 135 осіб, знято з військового обліку  69 осіб, видано довідок про сімейно-майновий стан призовника – 89 шт. За ухилення від явки до призовної дільниці, Бурштинською міською радою направлено до  Національної поліції України звернення про розшук 4 осіб. У квітні-травні 2021 року здійснювалися заходи щодо проведення весняного призову громадян на строкову військову службу ( 303 юнака ). Осінньому призову підлягають 456 осіб. Залучено до військової служби за контрактом  – 8 осіб.

Головний спеціаліст відділу освіти і науки Наталя Тварок розповіла про роботу закладів дошкільної освіти на території Бовшівського та Задністрянського старостинських округів.

Також члени виконкому розглянули  традиційні питання про звільнення від оплати за харчування дітей у закладах загальної середньої та дошкільної освіти, звільнення від оплати  за навчання в Бурштинській ДМШ, оформлення права власності, питання щодо захисту прав дітей, включення у список учасників АТО та ООС.

Попередній Рішення засідання виконавчого комітету від 28.10.2021 року

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено