Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Бурштинської міської ради

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Бурштинської міської ради

Було розглянуто питання відповідно до порядку денного.

Особливу увагу було звернуто на розгляді питань:

щодо завершення 2021-2022 навчального року в закладах освіти Бурштинської територіальної громади та хід підготовки до нового 2022- 2023 навчального року.

Начальник відділу освіти і науки Бурштинської міської ради Іванна Томин охарактеризувала основні завдання в галузі освіти, які потребують вирішення у 2022-2023 навчальному році:

– Облаштування бомбосховищ та укриттів у всіх закладах освіти;

-Виконання планових ремонтних робіт закладів освіти;

– Задністрянський ліцей, Бовшівська гімназія, Задністрянський заклад дошкільної освіти та Слобідська філія (шкільний підрозділ) потребують ремонту тепломережі та переходу на альтернативні види теплопостачання, а також встановлення теплових лічильників.

-Організація підвозу учнів із сільської місцевості до місця навчання та в зворотному напрямку. Необхідно забезпечити довозом учнів за маршрутами, які обслуговували автобуси, вилучені Галицьким РВК. Також необхідно закупити щонайменше 1 автобус для підвозу учнів до Задністрянського ліцею із сіл, що територіально не входять до скдаду Бурштинської ТГ.

– Забезпечити заклади дошкільної освіти комп’ютерною технікою для управлінської діяльності та завершити процес формування електронної черги в ЗДО.

– Створення нового освітнього простору для 5-х класів НУШ (закупівля меблів, оргтехніки, дидактичних матеріалів)

Про створення територіальних спеціалізованих служб цивільного захисту Бурштинської міської територіальної громади. Головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту Мар’яна Яцинович окреслила основні завдання спеціалізованих служб:

1) участь у розробленні планів реагування на надзвичайні ситуації, планів цивільного захисту на особливий період;

2) здійснення заходів з переведення спеціалізованих служб до функціонування в умовах надзвичайної ситуації та особливого періоду;

3) підготовка та забезпечення готовності до дій за призначенням спеціалізованих служб;

4) організація та проведення навчання за програмою спеціальної підготовки фахівців певної спеціальності, які входять до складу спеціалізованої служби;

5) підтримання у готовності техніки і майна спеціального призначення для виконання завдань з цивільного захисту в мирний час та особливий період;

6) підготовка пропозицій щодо проведення спеціальних робіт і заходів з цивільного захисту та їх забезпечення під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та управління підрозділами спеціалізованих служб, що залучаються до таких робіт і заходів;

Про створення тимчасової комісії з обстеження захисних споруд цивільного захисту.

Головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту Мар’яна Яцинович зауважила, що даний проект рішення розроблений з метою обстеження захисних споруд цивільного захисту (найпростіших укриттів) на території Бурштинської територіальної громади, уточнення переліку найпростіших укриттів, у яких реально здійснюється (передбачається) укриття населення, визначення осіб (установ, організацій) відповідальних за утримання зазначених об’єктів.

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено