ВОЄННИЙ СТАН

Відбулося чергове засідання 20 сесії міської ради восьмого скликання (основні рішення).

Відбулося чергове засідання 20 сесії міської ради восьмого скликання (основні рішення).

29 жовтня відбулося  засідання 20 сесії Бурштинської міської ради, в ході якого розглянули 16 загальних та 133 земельних питань.

Уже традиційно одними із першими було прийняття рішень про внесення змін до бюджету Бурштинської міської територіальної громади на 2021 рік та про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Бурштинської міської територіальної громади на 2021-2023 роки. Ці рішення приймаються для вирішення проблемних ситуацій, у зв’язку із певними викликами у різних сферах, відповідно до звернень мешканців Бурштинської громади. Також внесено зміни в Перелік природоохоронних заходів з місцевого фонду охорони навколишнього природного середовища по Бурштинській міській раді на 2021 рік.

Начальник фінансового відділу Ольга Петровська доповіла про виконання бюджету Бурштинської міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року. Було зазначено, що видаткова частина бюджету Бурштинської міської територіальної громади з врахуванням субвенцій за 9 місяців 2021 року склала 170 687 026 грн., а це – 64,8% до затвердженого плану на рік. На захищені статті видатків з загального фонду бюджету спрямовано  86,0% загального обсягу видатків. З резервного фонду  виділено 52 448 грн для наповнення місцевого матеріального резерву  та проведення аварійного ремонту покрівлі будинку №5 по вул. Коновальця, з них використано – 50 726 грн.

У зв’язку з необхідністю здійснювати розрахунки з Інклюзивно-ресурсним центром Галицької міської ради за надані освітні послуги дітям з особливими освітніми потребами, які мешкають на території Бурштинської громади, з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти було прийнято рішення ініціювати співробітництво Бурштинської територіальної громади через Бурштинську міську раду в особі міського голови Василя Андрієшина, Галицької територіальної громади через Галицьку міську раду в особі міського голови Олега Кантора у сфері надання освітніх послуг.

Головний спеціаліст відділу освіти і науки Наталія Творок зазначила, що впродовж 2018-2021 років фахівці КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» відповідно до угод про співпрацю з Бурштинською міською радою надавали послуги дітям із особливими освітніми потребами. За місцем навчання та проживання дітей проводилась комплексна оцінка та здійснювався систематичний кваліфікований супровід осіб у разі встановлення у них особливих освітніх потреб. Станом на вересень 2021 року обстежено 52 дитини з Бурштинської ТГ. Також надавалися психолого-педагогічні, корекційно-розвиткові послуги дітям з особливими освітніми потребами та консультативна допомога закладам освіти та батькам.

Затвердили депутати програму фінансової підтримки дитячо-юнацького футбольного клубу «Бурштин» на 2022-2024 роки та перелік адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП Бурштинської міської ради, це 310 адміністративних послуги.

Прийняли в ході сесії і кадрові питання. Міському голові Василю Андрієшину встановили надбавку за вислугу років в розмірі 15% до посадового окладу. Начальник відділу кадрової роботи і військового обліку Ірина Фітак зазначила, що це обов’язкова вимога законодавства. Згідно з постановою  Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 № 268 посадовим особам місцевого самоврядування встановлюється надбавка за вислугу років у відсотках до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг і залежно від стажу державної служби, служби в органах місцевого самоврядування (понад 3 роки – 10%, понад 5 років – 15%, понад 10 років – 20%, понад 15 років – 25%, понад 20 років – 30%, понад 25 років – 40%). Також з метою виконання вимог статей 14 та 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» старостам Бурштинської територіальної громади присвоєно ранги посадових осіб місцевого самоврядування в межах п`ятої категорії посад. Внесено зміни і до структури та граничної чисельності  закладів культури Бурштинської міської ради на 2021 рік.

В ході сесії депутатами було прийнято рішення звернутися  до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах, а також щодо належного фінансового забезпечення сфери охорони здоров’я.

Виступили із депутатськими запитати та зверненнями депутати міської ради:

  • Тетяна Сенчина щодо стихійної торгівлі.
  • Ігор Дулик щодо розміщення рекламних щитів (біл бордів) на території Бурштинської громади, ремонту дорожніх проходів між будинками по вул. Василя Стуса.
  • Тетяна Верестюк щодо ініціювання зустрічі із старостою Коростовичівського старостинського округу, організації автобусного сполучення із селами Коростовичі та Куропатники, щодо ремонту дороги у с. Коростовичі,  профілювання грейдером дорожнього покриття у с. Коростовичі.
  • Володимир Федорняк щодо ремонту дорожнього покриття  по вул. Лісна, Д. Галицького, Незалежності, Квіткова.
  • Петро Савка щодо проведення громадських слухань  про підняття тарифів на транспортування газу на 2022 рік з 1.79 грн до 4.4 грн (на 248%).

Перед початком засідання сесії керівник зразкового аматорського ансамблю танцю “Дивоцвіт” Будинку культури с.Задністрянське Олександр Заставний подякував міському голові Василю Андрієшину, депутатам Бурштинської міської ради та відділу культури, туризму та зовнішніх зв’язків за підтримку в участі у VI – Всеукраїнському конкурсі народної хореографії імені Павла Вірського (м. Київ), де колектив зайняв ІІІ місце.

 


Відеотрансляція засідання 20 сесії міської ради восьмого скликання від 29.10.2021

 

 

 

 

 

Попередній Відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено