ВОЄННИЙ СТАН

Відбулося чергове засідання 16 сесії міської ради восьмого скликання (основні рішення)

Відбулося чергове засідання 16 сесії міської ради восьмого скликання (основні рішення)

30 липня відбулося чергове засідання 16 сесії міської ради восьмого скликання, в ході якого розглянули 115 питань.

Розпочали засідання сесії з проєкту рішення, ініційованого депутатом міської ради Богданом Рибчуком щодо внесення змін в рішення Бурштинської міської ради від 30 березня 2021 року № 01/10-21 «Про перейменування та реорганізацію закладів загальної середньої освіти Бурштинської територіальної громади». Проєктом рішення передбачалося перейменувати Бурштинську гімназію в Бурштинський ліцей, до якого приєднати навчально-виховний комплекс та затвердити Статут ліцею №1. Проте, після довгої дискусії депутати не підтримали такий проєкт рішення. 

Начальник фінансового відділу Ольга Петровська прозвітувала про  виконання бюджету Бурштинської міської територіальної громади за І півріччя 2021 року. Зокрема, було зазначено, що надходження доходів загального фонду (без врахування трансфертів) склали 58777720 грн. або 102,4 % планових показників І – го півріччя. Значну питому вагу в складі доходів займає податок на доходи фізичних осіб – 67,8%. Видаткова частина бюджету Бурштинської міської територіальної громади з врахуванням субвенцій за І півріччя 2021 року склала 111 259 376 грн., або (43,7%) до затвердженого плану на рік. На захищені статті видатків з загального фонду бюджету спрямовано  84,8% загального обсягу видатків. Станом на 01.07.2021 року зареєстровано кредиторську заборгованість по оплаті за енергоносії на суму 105 040 грн., по оплаті за медикаменти 6600 грн., по оплаті за продукти харчування 50761 грн. По оплаті праці працівників бюджетних установ заборгованість не зареєстровано. З резервного фонду  виділено 52 448 грн. на наповнення місцевого матеріального резерву  та аварійний ремонт покрівлі будинку №5 по вул. Коновальця, з них використано 50726 грн.

Також депутати внесли зміни до бюджету Бурштинської міської територіальної громади на 2021 рік. В основному ці зміни стосувалися належної підготовки до  відзначення 30-ї річниці незалежності України, здійснення заходів з благоустрою Бурштинської громади та виконання інших робіт соціальної та комунальної сфери. Внесено зміни і до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Бурштинської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

З метою здійснення заходів, спрямованих на розв’язання актуальних проблем забезпечення функціонування Центру надання адміністративних послуг та підтримання в належному стані приміщення ЦНАП, міська рада вирішила доповнити  Програму забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг Бурштинської міської ради на 2021-2022 роки такими заходами: поставка електрообладнання та електромонтажні роботи, друк інформаційних матеріалів, влаштування обмежувачів від слизькості на сходах ЦНАП, послуги  з технічного обслуговування автоматизованого робочого місця.

Затвердили депутати Програму надання ритуальних послуг та утримання кладовищ в Бурштинській міській територіальній громаді на 2021-2025 рр. для покращення рівня забезпечення  надання ритуальних послуг мешканцям територіальної громади, утримання в належному санітарному стані  кладовищ, інших місць поховань на території Бурштинської міської територіальної громади та їх охорони.

Погоджено в ході сесії умови, при яких буде здійснюватися безоплатне прийняття у комунальну власність Бурштинської міської територіальної громади об’єкта соціальної інфраструктури державної форми власності, що знаходиться на балансі ВП «ДТЕК БУРШТИНСЬКА ТЕС» АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» та об’єктів соціальної інфраструктури, які перебувають у власності АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО», а саме:

– клуб з залом на 800 місць,  що розташований за адресою: м. Бурштин, вул. Міцкевича, буд. 47;

– споруда, споруди спортивні під літ. «І-ІІІ», що знаходиться за адресою: м. Бурштин, вул. Міцкевича, буд. 49Г;

– павільйон спортивний, що знаходиться за адресою м. Бурштин, вул. Міцкевича, буд. 49;

– насосна станція, що знаходиться за адресою м. Бурштин, вул. Міцкевича, буд. 49В;

– басейн плавальний, що знаходиться за адресою: м. Бурштин, вул. Міцкевича, буд. 45.

Відповідно до Постанови КМУ від 23.09.2020 року № 859, з метою прийняття рішення про призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі, внесено зміни до Програми соціального захисту населення на 2021-2025 роки.

Начальник земельно-екологічного відділу Володимир Копаниця ознайомив депутатів із змінами в Перелік природоохоронних заходів з місцевого фонду охорони навколишнього природного середовища по Бурштинській міській раді на 2021 рік,які було напрацьовано спільною депутатською комісією, яка включає членів бюджетної та земельної депутатських комісій. Також депутати в ході сесії запропонували внести до Переліку зміни по виконанню робіт, відповідно до звернень мешканців громади.

Крім цього, під час засідання сесії традиційно було розглянуто земельні питання, відповідно до заяв та звернень фізичних та юридичних осіб Бурштинської громади.

З усіма рішеннями можна буде ознайомитися наступного тижня на сайті міської ради в розділі “Нормативні документи”.


Відеотрансляція 16 сесії міської ради восьмого скликання від 30.07.2021 року

Попередній Онлайн-трансляція засідання 16 сесії міської ради восьмого скликання

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено