Відбулось засідання міської робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

Відбулось засідання міської робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

5 червня 2018 року  в приміщенні виконавчого комітету Бурштинської міської ради відбулось засідання міської робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

Для участі в роботі комісії були запрошені Я.С.Ульванська – заступник директора департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, начальник управління праці, О.М. Гринів – заступник начальника управління праці, начальник відділу з питань оплати праці, соціально-трудових відносин та правового регулювання у сфері праці.

Заслухано заступника начальника Галицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України О.Б.Сирову, яка повідомила про ситуацію справ в місті щодо проведення моніторингу з виявлення ознак застрахованих осіб, які працюють неповний робочий час, особи які виконували роботи за цивільно-правовими договорами рік та більше та страхувальники, які припинили трудові відносини з застрахованими особами у 2018 році.

Також доповідала Л.Р.Кайдан секретар міської робочої групи,  завідувач сектору з питань праці, контролю за правильністю призначення пенсій, субсидій, соціальних допомог та зв’язків з громадськістю про стан справ у місті щодо сплати єдиного соціального внеску,

про проведену роботу в місті щодо проведення моніторингу з виявлення ознак застрахованих осіб, які працюють неповний робочий час, особи, які виконували роботи за цивільно-правовими договорами рік та більше та страхувальники, які припинили у місті, оформлення легальних трудових відносин з найманими працівниками.

На завершення комісії заступник міського голови, голова робочої групи  Н.Ю.Кицела доповіла про дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

Попередній В Україні створено 705 об’єднаних громад, і процес набиратиме обертів, – Глава Уряду

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено