Відбулось засідання Координаційної ради з питань літнього оздоровлення та відпочинку дітей.

Відбулось засідання Координаційної ради з питань літнього оздоровлення та відпочинку дітей.

16 травня 2017 року відбулося засідання координаційної ради з питань оздоровлення дітей, реалізації молодіжної політики та розвитку фізичної культури і спорту під головуванням заступника міського голови Надії Кицели та за участі представників духовенства, громади міста, а також відділів міської ради.

Основними питаннями, що розглядалися на нараді, були: підготовка до проведення оздоровчої кампанії влітку 2017 року, забезпечення належної організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків; створення оптимальних умов для їх безпечного та ефективного перебування в закладах оздоровлення та відпочинку та затвердження заходів з оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року.

Працівник міського відділу освіти поділилась своїми планами проведення при школах мовних літніх таборів, подібні оздоровчі табори будуть проводитися і за сприянням сестер Монастиря Воплоченого Слова. В організації оздоровлення дітей військовослужбовців та працівників правоохоронних органів, які беруть участь в зоні проведення антитерористичної операції пообіцяв посприяти профком ДТЕК Бурштинська ТЕС та надати їм путівки в дитячий лікувально-оздоровчий табір “Сокіл”.

З означеного питання начальник відділу молоді та спорту Марія Козар додала, що для забезпечення виховної роботи в усіх таборах проводиться підготовка спортивних та ігрових майданчиків, ремонт спортивного обладнання, планується проведення різноманітних тематичних, культурно – виховних заходів, спортивно – масових змагань, екскурсій та туристичних походів.
7sU0GWCWU44 8x7Kk2q1MJM m2mkm8-7JNk V36VPBxY4BE

Організаційний відділ
Опубліковано 17.05.2017 року

Попередній Щодо Програми ЄС “Еразмус для молодих підприємців” (Erasmus for Young Entrepreuners)

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено