ВОЄННИЙ СТАН

Відбулось засідання Координаційної ради з питань літнього оздоровлення та відпочинку дітей.

Відбулось засідання Координаційної ради з питань літнього оздоровлення та відпочинку дітей.

16 травня 2017 року відбулося засідання координаційної ради з питань оздоровлення дітей, реалізації молодіжної політики та розвитку фізичної культури і спорту під головуванням заступника міського голови Надії Кицели та за участі представників духовенства, громади міста, а також відділів міської ради.

Основними питаннями, що розглядалися на нараді, були: підготовка до проведення оздоровчої кампанії влітку 2017 року, забезпечення належної організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків; створення оптимальних умов для їх безпечного та ефективного перебування в закладах оздоровлення та відпочинку та затвердження заходів з оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року.

Працівник міського відділу освіти поділилась своїми планами проведення при школах мовних літніх таборів, подібні оздоровчі табори будуть проводитися і за сприянням сестер Монастиря Воплоченого Слова. В організації оздоровлення дітей військовослужбовців та працівників правоохоронних органів, які беруть участь в зоні проведення антитерористичної операції пообіцяв посприяти профком ДТЕК Бурштинська ТЕС та надати їм путівки в дитячий лікувально-оздоровчий табір “Сокіл”.

З означеного питання начальник відділу молоді та спорту Марія Козар додала, що для забезпечення виховної роботи в усіх таборах проводиться підготовка спортивних та ігрових майданчиків, ремонт спортивного обладнання, планується проведення різноманітних тематичних, культурно – виховних заходів, спортивно – масових змагань, екскурсій та туристичних походів.
7sU0GWCWU44 8x7Kk2q1MJM m2mkm8-7JNk V36VPBxY4BE

Організаційний відділ
Опубліковано 17.05.2017 року

Попередній Щодо Програми ЄС “Еразмус для молодих підприємців” (Erasmus for Young Entrepreuners)

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено