Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

03.09.2018 року під головуванням заступника голови Бурштинської міської ради Н. Кицели  відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На порядок денний комісії виносилося 3 питання: про стан виконання батьківських обов’язків відносно малолітньої дитини (повторно); про надання дозволу на укладання договору дарування дачного будинку та земельної ділянки на користь малолітньої дитини; про визначення порядку та місця спілкування з малолітньою дитиною.

Завжди найважче розглядати справи що стосується визначення порядку та місця спілкування з малолітньою дитиною.

На жаль, дуже часто після розлучення той з батьків, хто проживає окремо від дитини, або не бажає брати участі у її виховані, або ж йому чинять перешкоди у здійсненні своїх батьківських прав. Відповідно до чинного законодавства, батьки мають право на зустрічі з дитиною, особисте спілкування, безпосередню участь в її вихованні (наприклад, відвідувати освітню установу, де навчається дитина, лікарню, гуртки, спортивні секції, тощо), проведення з нею разом дозвілля і розваг, проявляти турботу і інше. Батьки мають право безперешкодно листуватися із дитиною, мати інші комунікації (розмовляти по телефону, скайпу, інше).

Батькам, які не можуть дійти згоди, було роз’яснено норми Сімейного кодексу України, який передбачає рівність прав та обов’язків батьків щодо дітей, тобто питання виховання дитини вирішується батьками спільно. Наголошено на тому, що той з батьків, хто проживає окремо від дитини, зобов’язаний брати участь у її вихованні і має право на особисте спілкування з нею, а той з батьків, з ким проживає дитина, не повинен  перешкоджати іншому.

Шляхом голосування визначено час для побачень з дитиною, а також роз’яснено наслідки невиконання рішення органу опіки та піклування.

Також особливістю цього засідання комісії стала робота із батьками, які неналежно виконують свої батьківські обов’язки. Розуміючи, що позбавлення батьків батьківських прав є крайнім заходом впливу на недобросовісних матерів та батьків, рішення про доцільність зазначеної дії приймається лише після ґрунтовного, всебічного вивчення обставин та матеріалів справ.

За результатами роботи комісії вирішили попередити про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків, службі у справах дітей тримати на контролі дану сім’ю.

За результатами розгляду питань надано доручення для повного та всебічного виконання прийнятих на комісії рішень з метою захисту прав та інтересів дітей.

Служба у справах дітей
Бурштинської міської ради

Попередній Увага! Магістральні електричні мережі! Напруга 220-750 тисяч вольт!

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено