Відбулось позачергове засідання 56-ї сесії Бурштинської міської ради

Відбулось позачергове засідання 56-ї сесії Бурштинської міської ради

27 червня 2018 року в приміщенні БК ім. Т.Шевченка відбулось позачергове засідання 56-ї сесії Бурштинської міської ради сьомого скликання на якому були присутні 22 депутати міської ради, начальники відділів Бурштинської міської ради, представники ВП ДТЕК Бурштинська ТЕС, ЗМІ та мешканці міста.

Основні питання, які були внесені в порядок денний позачергової сесії:

  1. Про інформацію Тисменицької місцевої прокуратури про результати діяльності за перший квартал 2018 року.
  2. Про затвердження Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів на території міста Бурштин та села Вигівка.
  3. Про внесення змін до Положення щодо проведення допорогових закупівель, затвердженого рішенням міської ради від 29.11.2016 №03/20-16.
  4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлового приміщення (столярного цеху) в м. Бурштин (ПрАТ «СТМ»).
  5. Про надання дозволу на обстеження земельної ділянки, яка пропонується для продажу на земельних торгах (аукціоні) на умовах оренди (вул. Шухевича б/н).
  6. Про надання дозволу на обстеження земельної ділянки, яка пропонується для продажу на земельних торгах (аукціоні) на умовах оренди (вул. Шухевича б/н).
  7. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівельі споруд (присадибна ділянка) з передачею у власність.(гр.Матейко В.І.).
  8. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки до рішення міської ради від 24.06.2016 №05-14-16 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території м.Бурштин та села Вигівка»
  9. Про внесення змін в пункт 4. «Плата за землю» Положення про податок на майна, затвердженого рішенням Бурштинської міської ради від 24.06.2016 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території м. Бурштин та села Вигівка»

Депутати детально розглянули проекти рішень, внесли зміни та прийняли відповідні рішення.

Результати поіменного голосування оприлюднені в розділі Рішення міської ради“.

Попередній Привітання міського голови з Державним святом – 22-ю річницею Дня Конституції України!

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено