ВОЄННИЙ СТАН

Відбулось перше засідання робочої групи з розробки Стратегії сталого розвитку м.Бурштин 2020-2030 рр.

Відбулось перше засідання робочої групи з розробки Стратегії сталого розвитку м.Бурштин 2020-2030 рр.

22 травня а приміщенні АМЕР м. Бурштин відбулось перше засідання робочої групи з розробки Стратегії сталого розвитку м. Бурштин 2020-2030 рр.

Розпорядженням міського голови від 18.05.2018 № 233 «Про затвердження Положення та складу робочої групи з підготовки пропозицій по пріоритетних напрямках розвитку міста Бурштин, для включення їх в Стратегію Сталого розвитку міст Бурштин до 2030 року» відповідно затверджено положення про роботу групи з підготовки пропозицій по пріоритетних напрямках розвитку міста та утворено робочу групу у складі 11 осіб.

У роботі засідання взяли участь представники місцевої влади, компанії ДТЕК, фахівці з напряму освіти, медицини, культури, ЖКГ та екології.

Виконавцями Стратегії обрали експертів з Інституту державно-приватного партнерства м. Київ. Кошти для розробки Стратегії інвестувала компанія ДТЕК в рамках Програми соціального партнерства з м. Бурштин у 2018 р.

Під час засідання було розглянуто план дій підготовки пропозицій по пріоритетних напрямках розвитку міста Бурштин, для включення їх в Стратегію Сталого Розвитку м,Бурштин до 2030р. Серед пріоритетних напрямків розвитку міста є житлово-комунальне господарство, охорона здоров’я, екологія, освіта, туризм, молодь та спорт, а також культура.

Під час засідання присутні мали змогу поставити запитання та висловлювати власну думку.

Попередній На великому полі — школярі

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено