ВОЄННИЙ СТАН

Відбулось перше засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на заміщення вакантних посад директорів Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

Відбулось перше засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на заміщення вакантних посад директорів Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

6 квітня 2021 р. відбулось засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на заміщення вакантних посад директорів Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3. Конкурсна комісія розглянула пакети документів, поданих кандидатами на конкурс, та прийняла рішення про допуск кандидатів до конкурсних випробувань.

Перелік кандидатів, допущений до конкурсних випробувань на заміщення вакантної посади директора Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1:

Баглай Микола Васильович;

Грибіш Степан Миколайович;

Ковалишин Лілія Романівна;

Любінець Світлана Теодозіївна;

Савчук Мар’яна Михайлівна.

Перелік кандидатів, допущений до конкурсних випробувань на заміщення вакантної посади директора Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3:

Возняк Василь Степанович;

Засипко Мар’яна Віталіївна;

Королишин Тетяна Михайлівна;

Лащ Руслана Степанівна.


Ознайомлення кандидатів із закладами освіти, їх трудовими колективами та представниками батьківського самоврядування відбудеться 7 квітня за таким графіком:

Бурштинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 – 10:00 год.

Бурштинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – 12:00 год.


Конкурсні випробування відбуватимуться за таким графіком:

1) 14 квітня

  • 10:00 – тестування на знання законодавства;
  • 14:00 – вирішення ситуаційних завдань.

2) 15 квітня – публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти в БК імені Т.Шевченка (початок о 10:00).

Протоколи засідання конкурсної комісії:

переглянути

переглянути

Попередній Умови, при яких приймання відвідувачів суб’єктами громадського харчування та торговельної діяльності в «червоному» рівні епіднебезпеки є можливим

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено