ВОЄННИЙ СТАН

Відбулось перше пленарне засідання 21-ї сесії Бурштинської міської ради

Відбулось перше пленарне засідання 21-ї сесії Бурштинської міської ради

23 грудня 2016 року відбулось перше пленарне засідання 21-ї сесії Бурштинської міської ради під головуванням міського голови Роксолани Джури.
В роботі сесії взяли участь 24 депутати із 26 обраних.
На розгляд депутатів було винесено низку питань, які були ретельно розглянуті на спільних засіданнях постійних комісій та на погоджувальної ради, що передувала пленарному засіданню.
Основним питанням порядку денного сесії стало прийняття міського бюджету на 2017 рік.
З даного питання присутніх проінформувала Ольга Петровська – начальник фінансового відділу Бурштинської міської ради. Проект бюджету попередньо було розглянуто на спільному засіданні постійних комісій ради, тому депутати досить активно і оперативно обговорили це питання і проголосували за прийняття запропонованого місцевого бюджету. Також депутати внесли зміни до рішення міської ради  “Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік” (зі змінами).
Голови постійних депутатських комісій І.З.Карвацький, Л.І.Горват, Т.Д.Попик, І.М.Мазур та В.М.Рик прозвітували про роботу комісії.
Депутатським корпусом були прийняті рішення: про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку м.Бурштина та с.Вигівки на 2016 рік, про план роботи Бурштинської міської ради на 2017 рік та про затвердження Статутів КО «Бурштинська центральна міська лікарня» та комунального підприємства «Капітальне будівництво Бурштинської міської ради» у новій редакції.

_x3ui7Sgu6M 2e6XIuJuiiE

Організаційний відділ
Опубліковано 23.12.2016 року

Попередній Про фермерські господарства області

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено