ВОЄННИЙ СТАН

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Бурштинської міської ради

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Бурштинської міської ради

22 листопада в приміщенні Бурштинської міської ради відбулось чергове засідання виконавчого комітету Бурштинської міської ради.

Засідання виконавчого комітету пройшло під головуванням першого заступника міського голови Володимира Гулика, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». На засіданні були присутні 11 членів виконавчого комітету, які заслухали та обговорили дванадцять основних питань порядку денного.

       Зокрема, члени виконавчого комітету розглянули ряд житлових питань, питання щодо піклування та опіки, про стан соціально-економічного захисту найманих працівників і стану колективно-договірного регулювання, а також про визначення видів безоплатних суспільно корисних робіт для осіб, яким призначено покарання у виді громадських робіт.

Ще одним із планових питань порядку денного було питання щодо утворення Молодіжної ради при виконавчому комітеті Бурштинської міської ради та затвердження положення.В результаті було затверджено склад ініціативної групи та положення щодо створення Молодіжної ради м.Бурштин.

Наступним кроком є організаційне засідання ініціативної групи, до якої входять: Редькін С., Павляк Д., Рудницька В., Білоус Б., Олексин Г., Різник М., Видай С.

          Також членами виконавчого комітету розглянуто заяви жителів міста та прийнято рішення стосовно житлових прав громадян, щодо присвоєння та зміни адресних номерів житлових будинків і земельних ділянок та ін.

 

Організаційний відділ
Опубліковано: 23.11.17 року

Попередній Зовнішня торгівля підприємств та організацій міст і районів області послугами за 9 місяців 2017 року

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено