ВОЄННИЙ СТАН

Відбулось чергове засідання сесії

28 квітня 2017 року в приміщенні БК ім. Т.Шевченка відбулось чергове засідання 30-ї сесії Бурштинської міської ради сьомого скликання на якому були присутні 20 депутатів, начальники відділів Бурштинської міської ради, представники КП «Житловик» та ВП ДТЕК Бурштинська ТЕС, а також мешканці міста.
На сесії депутати розглянули 20 основних та 16 додаткових (земельних) питань.
Основними питаннями, які були внесені в порядок денний чергової сесії це: про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік; про використання системи електронних закупівель розпорядниками коштів міського бюджету у I кварталі 2017року; про виконання заходів Програми соціально-економічного розвитку м.Бурштинта с.Вигівка на 2016 рік; про Програму соціально-економічного та культурного розвитку м.Бурштинта с.Вигівка на 2017 рік; про внесення змін до рішення від 22 квітня 2016 року № 34/10-16 «Про Єдиний день депутата та День депутата в міській раді»; про підтримання ініціативи Славутицької міської ради Київської області в створенні Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст-супутників атомних електростанцій та промислових об’єктів України»; про затвердження програми «Фінансова підтримка Бурштинської міської організації ветеранів України на 2017рік»; про затвердження Програми «Фінансова підтримка ГО «Всеукраїнське товариство політв’язнів та репресованих на 2017рік»; про затвердження Програми забезпечення пожежної безпеки м. Бурштин та с. Вигівка на 2017 рік та ін.
Депутати детально розглянули проекти рішень, опрацювали всі питання, внесли пропозиції та прийняли відповідні рішення.

Результати поіменного голосування оприлюднені в розділі “Рішення міської ради”.

awKDeFNWYf4 C3axNG2VxlE gaJ2V9XmVBw gkQhamxd--g IJpAgSCja3Q JsnhEL3F47o OKMQ6c5Mzss -x4apWnly9w YRYr5vaGNRg

Опубліковано 03.05.2017 року

Попередній 30 квітня чоловіча хорова капела “Дзвін” взяла участь у Святій літургії у Катедральному Соборі Преображення Христового УГКЦ у м. Коломия.

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено