ВОЄННИЙ СТАН

Відбулось чергове засідання сесії міської ради

Відбулось чергове засідання сесії міської ради

30 травня в БК ім. Т.Шевченка відбулось чергове засідання 32-ї сесії міської ради сьомого скликання під головуванням секретаря ради Богдана Рибчука, оскільки міський голова Роксолана Джура зараз перебуває у відрядженні у Києві.

На засіданні сесії були присутні 20 депутатів міської ради, начальники відділів, представники комунального підприємства, компанії ДТЕК та телебачення.

Основними питаннями, які були внесені в порядок денний чергової сесії це: про виконання бюджету міста за І квартал 2017 року, про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік, про виділення коштів, про виконання Програми «Фінансова підтримка Бурштинської міської організації ветеранів України на 2016 рік», про результати діяльності Галицького відділу Тисменицької місцевої прокуратури, про затвердження протоколу № 11 від 03 квітня 2017 року засідання конкурсної комісії з проведення конкурсів на право оренди комунального майна територіальної громади міста Бурштин та села Вигівка, про обов’язкове включення депутата міської ради в комісію з підписання актів з виконання робіт по договорах підряду на виборчих округах, про затвердження детального плану території в м.Бурштин під будівництво і обслуговування культової споруди (резиденції) на вул. Шевченка м.Бурштин, про внесення змін в «План природоохоронних заходів з місцевого фонду з охорони навколишнього природного середовища по Бурштинській міській раді  на 2017 рік», а також ряд земельних питань.

Депутати детально розглянули проекти рішень, опрацювали всі питання, внесли пропозиції та прийняли відповідні рішення.

Результати поіменного голосування оприлюднені в розділі “Рішення міської ради“.

IMG_1917 IMG_1919 IMG_1921 IMG_1923

 

Організаційний відділ
Опубліковано: 31.05.2017

Попередній Спадкування за правом представлення

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено