ВОЄННИЙ СТАН

Відбулася зустріч міського голови Василя Андрієшина із головою фракції «Європейська Солідарність» в Івано-Франківській обласній раді Ростиславом Кукурудзом.

Відбулася зустріч міського голови Василя Андрієшина із головою фракції «Європейська Солідарність» в Івано-Франківській обласній раді Ростиславом Кукурудзом.

Василь Михайлович подякував Ростиславу Степановичу за допомогу місту  і громаді.

Зокрема, за сприяння депутатів фракції «ЄС» у обласній раді, в 2022 році у Бурштинську громаду залучено кошти для:

– утримання вулично-шляхової мережі по вул. Зелена в с. Дем’янів (460 000 тисяч гривень);

– поточного ремонту та придбання матеріалів для облаштування місць тимчасового перебування внутрішньо-переміщених (евакуйованих) осіб в приміщенні по вул. Романа Шухевича, 15 в м. Бурштин (350 000 тисяч гривень);

–  придбання матеріалів для ремонту тепло-, водо-, електромереж КП “КНП Спортивний клуб “Бурштин” Бурштинської міської ради” на вул. Міцкевича, 49 (500 тисяч гривень);

–  оплати послуг з поточного ремонту та технічного обслуговування обладнання, техніки, механізмів, локальної мережі, охоронної сигналізації, систем вентиляції, технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішніх та зовнішніх мереж тепло-, водо-, електро-, газопостачання та водовідведення КП “КНП “Спортивний клуб “Бурштин” Бурштинської міської ради” (500 тисяч гривень).

Також міський голова подякував за сприяння у отриманні шкільного автобуса для перевезення учнів.

В ході зустрічі було зазначено, що за ініціативи депутатів фракції Європейська солідарність на підтримку проектів в громаді Бурштина з обласного бюджету направлено майже два мільйони гривень.

Обговорили на зустрічі також і питання подальшої допомоги громаді у реалізації суспільно важливих проектів.

Попередній Визначились з переліком громадських робіт

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено