Відбулася спільна нарада керівників професійно-технічних навчальних закладів та представників базових підприємств і організацій

Відбулася спільна нарада керівників професійно-технічних навчальних закладів та представників базових підприємств і організацій

news-image1 березня на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 16.01.2016 р. № 290/1/1-16 щодо виконання ст. 27 Закону України «Про державний бюджет України» відбулася спільна нарада керівників професійно-технічних навчальних закладів області з керівниками базових підприємств та організацій за участю керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування.

Захід провели з метою модернізації мережі професійно-технічних навчальних закладів, здійснення підготовки робітничих кадрів відповідно до потреб області та ринку праці, використання потенціалу навчальних закладів для підготовки та перепідготовки незайнятого населення.

В області функціонує 20 професійно-технічних навчальних закладів різних типів, з них 1 Центр ПТО; 6 вищих професійних училищ; 11 професійних ліцеїв; 1 професійно-технічне училище; 1 навчальний заклад при установі покарань (Коломийський НЦ № 41)

У професійно-технічних навчальних закладах підготовка кваліфікованих робітників ведеться за 111 професіями, 75% з яких інтегровані. Відповідно до потреб сучасного ринку праці навчальні заклади опановують нові професії, зокрема «Флорист», «Озеленювач», «Охоронник, рятувальник», «Вишивальник», та «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» відповідно до нового стандарту, розробленого у рамках реалізації українсько-німецького проекту «Підтримка реформування професійно-технічної освіти України».

У прикарпатських професійно-технічних закладах навчається 9,2 тис. осіб. Середня наповнюваність учнів на один навчальний заклад становить 480 осіб. За цим показником  Івано-Франківська область посідає  друге місце в Україні.

Добре налагоджена міжнародна співпраця між професійно-технічними навчальними закладами області та Центром професійної освіти «Електрик»                м. Нова Суль Любуського Воєводства (Польща).

За результатами наради щодо зазначених проблем професійно-технічної освіти запропоновано створити робочу раду, яка буде проводити моніторинг потреби області та ринку праці для здійснення підготовки робітничих кадрів і щоквартально звітувати про це перед Міністерством освіти і науки.

2 3 4 5 68 9 10 11

 

Попередній Заробітна плата штатних працівників на підприємствах, в організаціях міст та районів області у 2015 році

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено