Відбулася серпнева науково-практична конференція «Виклики та перспективи освітньої реформи».

Відбулася серпнева науково-практична конференція «Виклики та перспективи освітньої реформи».

29 серпня за участю педагогічних працівників м. Бурштин в Будинку культури ім. Тараса Шевченка відбулася серпнева науково-практична конференція «Виклики та перспективи освітньої реформи», яка розпочалася хвилиною мовчання за світлу пам’ять Героїв, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Пленарну частину розпочала міський голова Бурштина Роксолана Джура, яка зазначила: “Сьогодні перед школами, гімназією, навчально-виховним комплексом м. Бурштин дійсно стоїть багато викликів. Сьогодні департамент освіти і науки Івано-Франківської ОДА та Міністерство освіти і науки кажуть нам закривати школи, дякувати пенсіонерам, проводити освітню реформу, але ми  робимо все, щоб захистисти і зберегти наші колективи. Державної субвенції не вистачає, щоб виплатити заробітню плату вчителям в повному обсязі. Ми усі кошти з місцевого бюджету спрямували, щоб закрити заборгованість по виплаті заробітньої плати вчителям та медикам”.

Також міський голова зазначила, що на позачерговому засіданні виконавчого комітету 4 серпня буде розглядатися проект рішення “Про затвердження фактичної мережі закладів освіти м. Бурштина на 2019/2020 навчальний рік”, запросила директорів шкіл, гімназії та навчально-виховного комплексу взяти участь.

Начальник відідлу освтіи і науки Іванна Томин проаналізувала результати діяльності відділу освіти і науки та навчальних закладів міста щодо надання якісних освітніх послуг та привітала усіх педагогів з початком нового навчального року.

Також в ході роботи конференції обговорили основні напрями овітньої реформи та  визначили  стратегічні пріоритети розвитку освіти міста на новий навчальний рік.

Світлина від Бурштинська міська рада / Burshtyn City Council.

Світлина від Бурштинська міська рада / Burshtyn City Council.

Попередній 29 серпня у Бурштині відзначили День пам’яті захисників України.

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено