Відбулася науково-практична конференція з проблем дитячої ендокринології

Відбулася науково-практична конференція з проблем дитячої ендокринології

news-imageЗа участю головного позаштатного спеціаліста МОЗ України зі спеціальності «Дитяча ендокринологія» Наталії Зелінської проходила науково-практична конференція на тему «Сучасна дитяча ендокринологія» для лікарів-ендокринологів, дитячих ендокринологів, лікарів-педіатрів, районних педіатрів та лікарів загальної практики сімейної медицини.

Захід провели за сприяння Всеукраїнської громадської організації «Асоціація дитячих ендокринологів України», департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації та Івано-Франківського національного медичного університету 22-23 квітня в області. 

Вітаючи учасників конференції, директор департаменту охорони здоров’я ОДА Мирон Матейко подякував Міністерству охорони здоров’я за можливість отримати якісне навчання для спеціалістів з ендокринології та наголосив на тому, що Івано-Франківська область належить до того регіону, в якому підвищений рівень ендокринних захворювань не тільки серед дорослого, а й дитячого населення. Керівник переконаний, що даний захід допоможе згуртуватися фахівцям і видати новіші протоколи щодо проведення діагностики та лікування недуги.

Побажав плідної праці і проректор ІФ НМУ Володимир Федорченко. За його словами, медична спільнота університету завжди бере активну участь у розробці нових методик щодо лікування і тісно співпрацює з практичною охороною здоров’я. Тому всі починання та розробки, які виникають внаслідок таких навчальних форумів, і, своєю чергою, запобігають захворюванням чи покращують життя пацієнтів, заслуговують на увагу.

У своєму виступі регіональний дитячий ендокринолог Наталія Зелінська звернула увагу присутніх на стан надання спеціалізованої допомоги дітям із ендокринною патологією у 2015 році, йшлося і про діагностику та лікування гіперпаратиреозу й затримку росту у дітей.

Окрім виступів, медики мали можливість проявити свої знання та навички на практиці, а саме, в розборі клінічних випадків.

На завершення конференції президія ухвалила резолюцію та видала усім учасникам форуму сертифікати. 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 25.04.2016 року

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено