ВОЄННИЙ СТАН

Відбулася науково-практична конференція з проблем дитячої ендокринології

Відбулася науково-практична конференція з проблем дитячої ендокринології

news-imageЗа участю головного позаштатного спеціаліста МОЗ України зі спеціальності «Дитяча ендокринологія» Наталії Зелінської проходила науково-практична конференція на тему «Сучасна дитяча ендокринологія» для лікарів-ендокринологів, дитячих ендокринологів, лікарів-педіатрів, районних педіатрів та лікарів загальної практики сімейної медицини.

Захід провели за сприяння Всеукраїнської громадської організації «Асоціація дитячих ендокринологів України», департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації та Івано-Франківського національного медичного університету 22-23 квітня в області. 

Вітаючи учасників конференції, директор департаменту охорони здоров’я ОДА Мирон Матейко подякував Міністерству охорони здоров’я за можливість отримати якісне навчання для спеціалістів з ендокринології та наголосив на тому, що Івано-Франківська область належить до того регіону, в якому підвищений рівень ендокринних захворювань не тільки серед дорослого, а й дитячого населення. Керівник переконаний, що даний захід допоможе згуртуватися фахівцям і видати новіші протоколи щодо проведення діагностики та лікування недуги.

Побажав плідної праці і проректор ІФ НМУ Володимир Федорченко. За його словами, медична спільнота університету завжди бере активну участь у розробці нових методик щодо лікування і тісно співпрацює з практичною охороною здоров’я. Тому всі починання та розробки, які виникають внаслідок таких навчальних форумів, і, своєю чергою, запобігають захворюванням чи покращують життя пацієнтів, заслуговують на увагу.

У своєму виступі регіональний дитячий ендокринолог Наталія Зелінська звернула увагу присутніх на стан надання спеціалізованої допомоги дітям із ендокринною патологією у 2015 році, йшлося і про діагностику та лікування гіперпаратиреозу й затримку росту у дітей.

Окрім виступів, медики мали можливість проявити свої знання та навички на практиці, а саме, в розборі клінічних випадків.

На завершення конференції президія ухвалила резолюцію та видала усім учасникам форуму сертифікати. 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 25.04.2016 року

Попередній Суб’єкти господарювання, які отримали ліцензії на право роздрібної торгівлі алкоголем чи тютюном подають до 10 травня звіт до органу ДФС

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено