ВОЄННИЙ СТАН

Відбулася нарада – «Торгівля людьми, як одна з форм сучасного рабства: виклики, боротьба та протидія»

Відбулася нарада – «Торгівля людьми, як одна з форм сучасного рабства: виклики, боротьба та протидія»

До відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми 30 липня 2022 року, Відділом соціального захисту населення Бурштинської міської ради під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимир Чуйко, за участі працівників правоохоронних органів та працівників Відділ освіти і науки Бурштинської міської ради проведено нараду на тему «Торгівля людьми, як одна з форм сучасного рабства: виклики, боротьба та протидія».

Протидія цьому ганебному явищу є основним завданням сьогодення.

Жертвою торгівлі людьми може стати кожен, а знання – ефективний інструмент протидії.

Україна довгий час була переважно країною походження і транзиту людей, що опинилися в ситуації торгівлі людьми. Однак, в останні роки наша країна все частіше стає країною жертв торгівлі людьми.

Збройна агресія Росії підвищила внутрішню мобільність нашого населення та призвела до того, що, станом на 06.07.2022 року, за даними Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб, в Бурштинській територіальній громаді перебуває на обліку майже 1718 переселенців з територій проведення бойових дій від 24.02.202р., які є потенційно уразливою категорією громадян, що можуть стати жертвами торгівлі людьми. Від початку війни Прикарпаття стало прихистком для понад 150 тисяч людей, у яких дім відібрала війна. Також, з перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну, на території області, в т.ч. і в нашому місті, розпочала роботу низка міжнародних благодійних гуманітарних організацій.

Втрата доходів через вимушене перебування вдома, втрата роботи, соціальних контактів, ускладнений доступ до соціальних послуг та сервісів, недоступність багатьох сервісів, закритість кордонів, страх за власне здоров’я та здоров’я близьких – все це збільшує уразливість населення до торгівлі людьми.

Діти, які під час воєнного стану навчаються дистанційно, більшість свого часу проводять за комп’ютером та в мережі Інтернет, що збільшує ризик стати жертвами кібер-злочинів, зокрема втягнення дітей у виготовлення та розповсюдження порнографічного контенту тощо. З огляду на зазначене, Урядом України постійно проводиться відповідна робота щодо посилення державного контролю у сфері протидії торгівлі людьми.

З метою мінімізації явища торгівлі людьми здійснюється консолідація зусиль на міжвідомчому рівні шляхом посилення міжнародної співпраці та впровадження найкращих практик тощо. Важливою умовою успішності реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми є співпраця суб’єктів взаємодії, які здійснюють заходи у цій сфері, реабілітація та реінтеграція осіб, які постраждали від неї.

Відділ соціального захисту населення Бурштинської міської ради

 

Попередній Сьогодні, 12 липня парафіяни церкви Верховних апостолів Петра і Павла УГКЦ с. Вигівка відзначають своє Храмове свято

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено