Відбулася нарада щодо реформування КО “Бурштинська центральна міська лікарня”

Відбулася нарада щодо реформування КО “Бурштинська центральна міська лікарня”

4 липня за участю адміністрації та працівників КО “Бурштинська центральна міська лікарня” міський голова Роксолана Джура провела консультативну нараду щодо питання реформування лікарні. Розпочинаючи нараду, міський голова зазначила, що 17 травня за ініціативи обласної державної адміністрації на сесії обласної ради було прийняте рішення про перетворення закладів охорони здоров’я, підпорядкованих департаменту охорони здоров’я ОДА, із комунальних закладів у комунальні некомерційні підприємства. Станом на сьогодні створена робоча група при ДОЗ ОДА, яка і куруватиме поетапність перетворення даних закладів.

“Це не наше бажання, такі умови нам сьогодні поставила держава, ми зацікавлені в тому, щоб зберегти робочі місця і при цьому не втратити лікарню. З 1 січня 2020 року фінансування медичних закладів відбуватиметься через Національну службу здоров’я України.  Сьогодні ми усі разом повинні обговорити шляхи виходу із ситуації, яка склалася”, – зазначила Роксолана Олександрівна.

Головний лікар КО “Бурштинська центральна міська лікарня” Сергій Сопільняк в свою чергу розповів про основні ризики, які виникнуть в процесі перетворення, зокрема, одним із ризиків буде скорочення кількості ліжок та працівників, а також презентував своє бачення того, як мала б виглядадти лікарня після процесу реформування.

 

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено