ВОЄННИЙ СТАН

Відбулася нарада щодо проблем функціонування Бурштинської ТЕС

Відбулася нарада щодо проблем функціонування Бурштинської ТЕС

news-image

Сьогодні в облдержадміністрації відбулася робоча нарада щодо діяльності Бурштинської ТЕС. Захід відбувся під керівництвом заступника голови ОДА Ярослава Паранюка за участю директора департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Жанни Табанець, голови ліквідаційної комісії  департаменту промисловості та інфраструктури ОДА Сергія Подошви, міського голови Бурштина Роксолани Джури,  керівників Бурштинської ТЕС та профспілкового комітету підприємства.

Як зазначив під час зустрічі Ярослав Паранюк, обласна влада оперативно відреагувала на чергову акцію протесту працівників Бурштинської ТЕС, яка відбулася в неділю, 20 листопада. Нагадаємо, що працівники установи заблокували рух на автомобільній дорозі державного значення Н-09 Мукачево-Львів, через неврегульовані питання, зокрема, щодо структури, величини та строків перегляду розміру заробітної плати.

IMG_8182

«Перший крок до врегулювання даної проблеми обласна влада зробила – ми написали листа генеральному директору ДТЕК Максиму Тімченку з проханням розпочати конструктивні переговори та вишукати можливість врегулювання проблемних питань, порушених працівниками електростанції», – акцентував Ярослав Паранюк.

Своєю чергою Жанна Табанець зазначила, що невдоволення працівників промислового об’єкту викликане через неврегульованість у взаємовідносинах адміністрації та профспілкового комітету підприємства, відсутність повноважень у керівництва електростанції для забезпечення повноцінної участі в переговорному процесі і, як наслідок, неможливість прийняття соціально відповідальних рішень з метою недопущення соціальної напруги в суспільстві.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 23.11.2016 року

Попередній Наказ військового комісара Галицького районного військового комісаріату про призов громадян на строкову службу

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено