ВОЄННИЙ СТАН

Відбулась нарада з керівниками структурних підрозділів відділу культури, туризму та зовнішніх зв’язків

Відбулась нарада з керівниками структурних підрозділів відділу культури, туризму та зовнішніх зв’язків

Сьогодні під керівництвом заступника міського голови Володимира Чуйка відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів відділу культури, туризму та зовнішніх зв’язків.
В ході наради, начальник відділу Тетяна Зорій презентувала план роботи на наступні 3 місяці, коротко обговорили плани заходів усіх установ культури. Зокрема, було зазначено, що через карантинні обмеження багато цікавих заходів доводиться відкласти або перевести в онлайн-формат.
Також обговорили сучасні методи роботи бібліотек, які продовжують активно працювати зі своїми читачами, дотримуючись при цьому усіх протиепідемічних заходів. Про це свідчать часті дописи на Facebook-сторінках бібліотек та відділу культури.
Крім цього, обговорили роботу клубних закладів – графіки роботи, клубні формування тощо.
Велику увагу під час наради приділили пожежній безпеці закладів культури, зокрема обговорили план евакуації, з працівниками проведено протипожежні інструктажі. З метою запобігання виникненню пожеж, попередження травм і загибелі людей на об’єктах культури громади керівникам закладів культури рекомендовано посилити пожежну безпеку, забезпечити суворе дотримання вимог Інструкції з виконання Правил пожежної безпеки та правил з охорони праці.
Разом з головним бухгалтером відділу Наталією Максимів керівники закладів культури обговорили актуальні фінансові питання.
В ході наради піднімалися і проблемні питання, які існують в закладах культури Бурштинської територіальної громади, а також Володимир Чуйко наголосив на тому, що потрібно спільними зусиллями шукати способи фінансового наповнення, зокрема шляхом участі у різноманітних проєктах.
Попередній Рішення засідання виконавчого комітету від 28.01.2021 року

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено