Весни і радості в душі!

29.04.2021 року в переддень світлого свята Воскресіння Христового згідно «Міської цільової програми соціального захисту і підтримки дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, захисту їх житлових прав, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності на 2021-2025 роки» та розпорядження міського голови «Про виділення коштів» службою у справах дітей Бурштинської територіальної громади було вручено  великодні подарункові набори 43 дітям – сиротам, дітям позбавленим батьківського піклування, а також дітям що опинилися у складних життєвих обставинах та перебувають на обліках служби у справах дітей.

Для більшої зручності частину подарунків дітей, які проживають за межами м. Бурштина, але входять до Бурштинської територіальної громади, було передано для вручення старостам сіл в яких проживають діти.

Щорічне вручення подарунків дарує маленький промінчик тепла і турботи цим юним і надзвичайно вразливим молодим людям. В переддень свята ці зустрічі і спілкування вселяють віру у добро та світле майбутнє.

При нагоді хочеться побажати всім дітям турботливих і дбайливих батьків, мирного неба і сонячних днів!

Христос Воскрес!

Служба у справах дітей Бурштинської територіальної громади.

Опубліковано: 30 Квітня 2021 року о 08:23 год.

Залишити відповідь